• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PhotoShop İndirme linkleri / CS2 CS3 CS5

LeqendOfJuqS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
120
20uakp1.jpg

maxicon.png

Öncelikle Merhaba,CS2 CS3 CS5 indirme linkleri sürekli olarak bizlere özel msjlarla
istenmekte idi bu nedenle konuyu acma gereği duydum paylaşilan Adobe Photo Shop sürümleri tamamiyle (demo)'dur.
Full paylaşim yasak olmasi nedeniyle crackleri google yardımıyla bulabilirsiniz.

maxicon.png

CS2_Photoshop_box.jpg

Program Adı : Adobe Photoshop CS2

Sürüm : 9.0

Lisans : Shareware

Boyut : 329

Dil : İngilizce

Platform : Windows XP

maxicon.png

100010.jpg

License: Demo Sürüm

maxicon.png

Güle güle kullanın :)
Alıntı vs değildir tamamiyle kendi cabamdır.
- Saygilarimla LeqendOfJuqS

Son düzenleme:
cs 5 404 hatası veriyo :S

----------

birde indirdim başarıyla kurulamadı birde güncelleştirici güncelleştirilecek ürün bulamadı diyo :D

Sen bir Ps User olarak hangisini öneriyorsun sence hangisi daha kolay ?

cs 5 404 hatası veriyo :S

----------

birde indirdim başarıyla kurulamadı birde güncelleştirici güncelleştirilecek ürün bulamadı diyo :D

linklerde bir problem yok hepsini indirip kurdum ve denedım ondan sonra konuyu actım.

Sen bir Ps User olarak hangisini öneriyorsun sence hangisi daha kolay ?

benim tavsiyem CS3 uzun zamandır kullanıyorum gayet'de güzel kullanışı.

cs3 u indirdim güncelleştirici güncelleştirecek ürünü bulamadı diye hata alıyorum biz emek emek beklıyoruz inmesini sonra hayal kırıklıggı yasıyoruz cs5i indiricem indiremiyorum gene aynı hatayı verir diye :saw:

cs3 u indirdim güncelleştirici güncelleştirecek ürünü bulamadı diye hata alıyorum biz emek emek beklıyoruz inmesini sonra hayal kırıklıggı yasıyoruz cs5i indiricem indiremiyorum gene aynı hatayı verir diye :saw:

link'i değiştireceğim gün icerisinde özel msj'dan farklı bir link verdım ona bakınız.
:up:

Geri