• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Silkroad Render

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CnyTGnD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CnyTGnD

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2009
Puanı
58
bhg73.png

Dosyayı indirmek için TIKLA

Diyecek bir şey yoksa neden post kasmak için mesaj atıyorsun.
Başta belirttiğim gibi bu nasıl bir mantık ? Ne kadar para kazanabileceğini sanıyorsun 1000 hite 1 TL veriyorlar maxigamede kaç online kullanıcı var :D Paraya ihtiyacın varsa dışarıda biryerde çalış internet kafede filan sezon bitti gerçi bilemem ama.

Başta belirttiğim gibi bu nasıl bir mantık ? Ne kadar para kazanabileceğini sanıyorsun 1000 hite 1 TL veriyorlar maxigamede kaç online kullanıcı var :D Paraya ihtiyacın varsa dışarıda biryerde çalış internet kafede filan sezon bitti gerçi bilemem ama.

Öncelikle şunu belirteyim paraya ihtiyacım yok , bu sıcakta çalışamam üstelik ramazan , sadece deniyorum , ister 1000 hite 1 TL alayım ister 2000 hite 50 kuruş .

Arkadaş cevabı okuduktan sonra mod arkadaş mesajları temizlerse sevinirim.

Silkroad renderları photoshop banner logo yapmada işinize yarar.

Ya adın Cüneyt sanırımda adamlar niye post kassın. Her yorum yapana post kasıyor diyorsun. Sanane post kasanlardan sen onları uyarıyorum diye post kasıyorusn mod onları uyarır senin ne haddine? Tamam bir şey paylaşmışsın eline sağlıkta. Tutumun hiç güzel değil.

Ya adın Cüneyt sanırımda adamlar niye post kassın. Her yorum yapana post kasıyor diyorsun. Sanane post kasanlardan sen onları uyarıyorum diye post kasıyorusn mod onları uyarır senin ne haddine? Tamam bir şey paylaşmışsın eline sağlıkta. Tutumun hiç güzel değil.

Post kasmak da ne yorumları okusa yorum yapmak zorunda kalmaz ama yetki almış ya herşeye bir yorum atıcak güya göze girecek.Ya yetkililer ilah damı ben onları uyaramıycam ne haddinden bahsediyorsun sen.

Geri