• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Userbar Yapımı [Videolu Ayrıntılı]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Merhaba Arkadaşlar Sanırım Forumda Birçok Kişi Userbar Yapımını Bilmiyor. Bende Bilmiyordum Öğrendim Sizlere Öğretmek Amaçlı Video Çektim Umarım Yararlı olmuşumdur...

Userbar Yapımı Videosu ;

Videoda Yaptığım Userbar Sonuç ;

4uw33.gif

VİDEONUN UZUN OLMASININ SEBEBİ ANLATARAK YAPMAMDIR.NORMALDE 2 DAKİKAYI ALMIYO YAPMASI

[ACIKLAMA]Lütfen Emeğe Saygı 1 Teşekkür Butonuna Basmak Zor Gelmesin...:'([/ACIKLAMA]

[BILGI]Bilgisayarımı Yeni Formatladığım İçin Henüz Elimde Hiç Font Yok...Fontla İlgili Yorumlarınızı Yazmayınız :hsml:[/BILGI]

[ACIKLAMA]Bu Konudan Mevcut Resimli Anlatım Yapmış Bir Arkadaş Fakat Ordan Fazla Yapan fazla Yoktur Diye Açtım Konuyu.Çok Karışık Anlatmış Çünkü Arkadaş.:)[/ACIKLAMA]

Son düzenleme:
yaptın mübarek sen :D yenisin galiba ps de ama 12 dakikada anlatılır mı :D 2dakika falan userbar yapımı 10saniye :D

Yazı Yazarak Anlattığım İçin Öyle Oldu. Böyle Ayrıntılı Anlatmayınca Anlamayanlar Olur Diye Düşündüm :)

Bayağı Ayrıntılı OLdu.Yapınca 2 dK LIK İş Ama Anlatınca Uzuyo :D

Son düzenleme:
cs5 e yeni başlayan lar için iyi dersler veriyosun inş. arkadaşlar bu video sayasinde bişiler anlar derslere dev***olay gelsin :D

Geri