• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop yasaklansin!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
Basima gelen olayi anlatmazsam icim icimi yicek beyler basliyorum. Bi gece herzamanki gibi bos bos pc de takilirken birden 'Diriirrt' diye bi ses duydum. Facebooktan kizin bi tanesi 'merhaba' yazmis. Merhaba falan dedim bu kizi instagramdan falan takip ediyorum ama oda benim resimleri falan begeniyo. Herneyse selam melam kelam kismini gectik baya baya konusuyoz numaralari falan almisiz. Dedim bulusalim artik aklimdan bulusuruz biraz takiliriz falan ondan sonra cikma teklif ederim cix kiz falan geciyo. Zaten kiz bana cok tatlisin telefonumda tatlim diye kayitlisin hatta senden ciddi ciddi hoslaniyorum dedi. (Hic yuzyuze gormeden hoslanmis.) Yani kiz benimdi artik. Ulan bulustuk ama bulusmaz olaydik. Fotografla alakasi yok kizin bildigin guresci gibi beni parcalar yemin ederim. Zar zor oturduk bi kafeye cay falan ictik dedim ben kacar. O gunden beri mesaj atmiyorum kiz hergun mesaj atiyo beyler. Siz siz olun sanaldan biriyle sakin takilmayin, tanismayin! :(

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yaptığın hata zaten. Gerçekte hiç görmediğin biri ile neden buluşursun ki ? :D

Geçmiş olsun ama tanımadan biriyle asla gitme buluşmaya skyp veya facebook dan açtır kamera gör öyle git gerçi onunda hilesi var gibi :)

Güreşçi iri yarı haliyle çektirdiği fotoğrafını photoshop ile 90 60 90 mı yaptırmış;demekki kız avlıyacak ceylan arıyormuş seni bulmuş :D :D

allah aşkına özelden bi facesini felan at çok merak ettim :D millet artık oraya buraya para vereceğine profesyonel photoshopculara para veriyolar :D

op85vsj8.jpg

Var efenim böylesi. Durduramıyoruz.

niye öyle diosunki uzun vadeli bir ilişki olmasa bile,kısa vadede emellerine ulaşabilirdin heheh :D

Tamam ben olayı çözdüm sen yanlış kıza denk gelmişsin soyadına bakarsan daha iyi anlayacaksın güreşçi durumunu :D (Aileden)

Kisa surede kotu emellerime alet ederdim o kizi ama arkadas bizdekininde bi aseleti var be :D bu arada soyadiyla baglanti gayet guzel :D

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cidden bende merak ettim resmi atsana bi :D

----------

kız fotoda bile bişeye benzemiyo zaten sen komple failsin dostum :D ama ben ciddiyim olan olmuş diyerek parçala behçet moduna girecektin :D

Geri