• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Photoshop Yerleştirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kayuza
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kayuza

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Kas 2012
Puanı
0
Arkadaşlar Merhaba,

Dosya/ Yeni Genişlik 240 Yükseklik 400 Yapıyorum, Açılıyor. Fakat açıldığında resimi üzerine yerleştirdigimde photoshop Donuyor. Ps Cs3 Kullanıyorum, Ve Ayriyetten Resim Ufak Cıkıyor CTRL+T Yapıp Resimi Genişletmek İstediğimde Photoshop Yine Donuyor Neden Olabilir Yardımcı Olucak Arkadaşlara Teşekkür Ederim.

İlğilendiğiniz İçin Öncelikle Teşekkür Ederim.

Programı 1 Yıl Öncesine Kadar Buradan İndirmiştim, Boyutu 50mb Bugün Format Attım Ve Tekrar Aynısını Yükledim Sorun Çözülmedi.. Fakat Önceden Böyle Yapmıyordu :)

İlğilendiğiniz İçin Öncelikle Teşekkür Ederim.

Programı 1 Yıl Öncesine Kadar Buradan İndirmiştim, Boyutu 50mb Bugün Format Attım Ve Tekrar Aynısını Yükledim Sorun Çözülmedi.. Fakat Önceden Böyle Yapmıyordu :)

50 mb İse Portable dır. Eğer Dosyası Felan Hasar Gördüyse Veya Kurulum Yaparken Eksik Dosya Kurduysa Yapabilir. Silip Tekrar Kurmayı Dene Eğer Olmazsa Full Sürümünü Bulup Dene Yada Kullanabilirsen Photoshop CS5 İndir Direk.

Evet, Silip Tekrar Kurmayı Denedim Sonuç Başarısız, Defalarda Silip Tekrar yükledim sonuç Alamadım, Cs5 yerine Cs3 ün Bir Çözümü Yokmudur ?

Notebook lar da bazen onboard ekran kartı yerine harici ekran kartını kullanarak programı açtığında donma yaşanıyordu bizzat ben yaşadım.Bundan farklı bir sorun var ise program düzgün yüklenmemiş olabilir-hasar görmüş olabilir işletim sistemi kaynaklı bir sebepten yapıyor olabilir.

Buğün Format attım Tekrar tekrar yükledim, Askerden geleli yaklaşık 3 ay falan oldu Pek Pc ile ilgilenmedim bugün format attım Ps ye bakıyım dedim o sorunla karşılaştım şaşkınım Bende Hala..

----------

Notebook Değil Hacım Masaüstü ..

Ha bide saçma olucak ama resmi oraya koyduktan sonra oraya yerleştirmen için enter laman lazım bunu yapıyorsun dimi:)

Geri