• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Php botlu video scripti

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nevfell
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nevfell

Proxy Developer
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Ağu 2010
Puanı
470
[BILGI]Php ile kodlanmıs mysql destekli ve botu bulunan video scriptidir.Scriptin diğer genel özelliklerine bakacak olursak[/BILGI]

[ACIKLAMA]Özellikler:
1. Video part sistemi
2. Sitemap oluşturma ve pingleme
3. Reklam alanları
4. Sağ ve sol menü sistemi
5. Yönetim paneli
6. Üyelik sistemi
7. Diziizleyelim.com Botu (Şuan Çalışmayabilir)[/ACIKLAMA]

1394292425_video.jpg

[ACIKLAMA]Kurulum:
1. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atın.
2. ayarlar.php dosyasını açarak gerekli veritabanı bilgilerini düzenleyin.
3. sitemap.xml dosyasına, resimler klasörüne ve resimler klasörünün içindeki Avatarlar klasörüne chmod 777 verin. Eğer CHMOD, Dosya izini nasıl verildiğini bilmiyorsanız buraya göz atabilirsiniz.
4. SQL klasöründeki Video.sql dosyasını veritabanından içeri aktarın.
Yönetim Paneli: http://www.siteniz.com/Yonet.php
Kullanıcı Adı: Admin
Şifre: 123456[/ACIKLAMA]

[UYARI]Yönetim paneline giriş yaptıktan sonra Site Ayarları bölümünden site ayarlarınızı yapın.Not: Video eklerken her parttan sonra % işareti koyarsanız diğer parta geçecektir.

Scripti deneme fırsatım olmadı arkadaşlar denediğimde olusabilecek sorunları ve çözümlerini belirtirim [/UYARI]

Geri