• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Php Jquery facebook tarzı mesajlaşma sistemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
cumleten iyi gunler arkadaslar sebebini bilmedigim mukemmel bir enerji ve mutluluk var uzerimde umarim sizde iyisinizdir baya mektup yazar gibi oldu ama boyle bir giris yapmak istedim bugun :D dun gece site ici uyelerin birbiriyle facebook tarzi anlik mesajlasabilmesi icin bir sistem yazmaya basladim sorunsuz calisti fakat ufak bir sorunum var mesajlasan kisilerden birisi mesaj gecmisini sildiginde diger kullanicinin mesajlar kutusundaki yazismalarda gidiyor bunu nasil duzeltebilirim sizce sistemi basitce anlatmak gerekirse

1 adet mesajlar tablom var jquery ile bu tabloya anlik sorgular gonderip ileti olup olmadigini kontrol ediyorum kullaniciya ait mesaj varsa cekip yazdiriyorum

özet:

A ile B kullanicisi mesajlasirken A kullanicisi mesaj gecmisini sildiginde B kullanicisinin mesaj gecmiside siliniyor :)

Simdi bizden nasil bir cevap bekliyorsun ben anlamadim.

Kodunu gormeden tek yorum yapabiliriz o da a ile b nin mesajları ortak oldugu icin tablodan a nin mesajlarini sildiginde bir mesaj tabloda bir tane varsa (yani a ve b icin ozel tutmuyorsan) hepsi gidiyordur

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri