• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

php koşullu veri çekme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar gelen id değerine göre veri çekme istiyorum şöyle bir hata alıyorum tablolarım ve hata aşağıda mevcuttur yardımcı olursanız çok sevinirim

(değişken isimlerini kafa karışıklığı olmasın diye türkçe olarak çevirdim eşleşmeyen bazı değişkenler oldugunu bende biliyorum)

hata :
Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in

fotograflar tablosu

id - paylasanid - dosyayolu

yapmak istediğim şey oturum açan kullanıcının session id sini $id adında bir değişkene atıp daha sonra bnu fotograflar tablosunda "paylasanid" bölümünde eşleşen id ile çekip fotografları göstermek istiyorum

<?php
if(!isset($_GET["id"]))
{
$id = $_SESSION ["id"];
}
else
{
$id = $_GET ["id"];
$connect = mysqli_connect ("localhost", "root", "", "test");
$id = mysqli_real_escape_string($connect, $id);
$id = htmlentities($id);
$id = htmlspecialchars($id);
}
$connect = mysqli_connect ("localhost", "root", "", "test");
$query = "select * from photos where paylasanid='$id'"; bu bölümü id='$id' yaptığımda veri geliyor fakat başka sutundan sorgulama yapamıyorum
$excute = mysqli_query($connect, $query);
$result = mysqli_fetch_array($excute);
{
$dosyayolu = $result ["dosyayolu"];

echo "$dosyayolu";
}
?>

Son düzenleme:
Geri