• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[PHP] - Operatörler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
kakbgo.png

6858.png

[HIDE]

l6gk2.png

[/HIDE]

6858.png

_DeaLyDeviL_18:42 de php öperatörlerine tepki olarak konu açtı.

[ACIKLAMA]forumda kimsenin uygulamayıpta senin uyguladığın işlem sebebiyle açtığın konuya mesaj yazmak durumunda kalıyoruz daha önce yazdığım 2. mesajı keyfe keder silmen sebebiyle sesimi çıkarmadım. o zaman ne yapıyoruz şu an php operatörlerine ve sana tepki olarak yazmış olduğum bu mesaja bi açıklama getirip SİLMİYORUZ!![/ACIKLAMA]

_DeaLyDeviL_18:42 de php öperatörlerine tepki olarak konu açtı.

[ACIKLAMA]forumda kimsenin uygulamayıpta senin uyguladığın işlem sebebiyle açtığın konuya mesaj yazmak durumunda kalıyoruz daha önce yazdığım 2. mesajı keyfe keder silmen sebebiyle sesimi çıkarmadım. o zaman ne yapıyoruz şu an php operatörlerine ve sana tepki olarak yazmış olduğum bu mesaja bi açıklama getirip SİLMİYORUZ!![/ACIKLAMA]

Konuya mesajyazmadan, içerik görünmesini engellemeyi yöneticilerden ben rica ettim.
Belirli bir nedenleri var. :)

Ne kadar saçma ya forumu ne hale getirdiler böyle saçma işmi olur :evl:

Geri