• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pimp My Mount

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ErseL_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_ErseL_

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
1
battlecat.png

Berberlerden sonra artık mountların görünüşünü de değiştirebiliyoruz. Nasıl mı?

Blizzardın yeni yapmış olduğu 1 nisan şakası gibi düşünülse de mountlarınızın şekillerini değiştiricek bir patch yayınlıyor. Bu konuya örnek; Tiger bineğinize motor takacaksınız, Kodonuza şemsiye takacaksınız, ve bir sürü güzel şey daha...

Daha fazla ayrıntıya
Buradan ulaşabilirsiniz.

ss3.jpg

Bide Harp geliyordu oda 1nisandı hep 1 nisanda byle bir şaka yapıyorlar...

Pimp my mount 1 nisan şakası demiştim ve sizde bana bir forumdan görüp yazmıssınız demiştiniz incelemeyi alanmıştı hani? hiçbirşey göremiyorum ortalıkta galiba sizin bilginiz yanlış...

Geri