• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ping yüksekliği

Countdown

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 Mar 2010
Puanı
10
Arkadaşlar öncelikle Selamün Aleyküm
ben genellıkle online oyunlar oynuyorum ama pıng yükseliği var 16 mbit internet alıyorum 50 kere modem değiltirdim ama ping inmiyor mesela league of legends'de 80 85 sonra 500 1000 düşüyor artıyor ttnet kullanıyorum çok aradım kimse çözüm bulamadı varsa bilgisi olan şimdiden teşekkür ederim .

Ping var peki testlerde hizin ne cikiyor,upload veya download hizin normalden düşük mü?

Yani bu tamamen senden bağimsiz bir sorun olabilir,mesala ben fiber kullaniyorum ve bağlantiyi kuran arkadaslar kablonun kirilmamasi,katlanmamasi,uzerine birsey konulmamasi gerektigini söyledi,kablo içerisindeki iletken kablolar kirilark senin dediğin sorunlara yol açabiliceği söylenmişti,bu illa evin içerisinde ki kablo olarak düsünme,binadan çekilen hatta olabilir,buda pinge,internette kopmalara vs yol açabilir, bu yuzden soruyorum

Son düzenleme:
Altyapı kaynaklı bir sorun olabilir.
* TTNET yerine TürkTelekom'u ara ve altyapı kontolü istediğini söyle. (Ücretsiz.)
* Sokaktan geçen kablo fiber, apartmana giden kablo bakır olabilir. Bu nedenle gelen hız düşecek ve ping artacaktır.
* Apartmandan geçen kablo yıllandıysa küflenme, oksitlenme, yıpranma yapmış olabilir.

kablo ne yazıkkı çok eski şuan akk de oldugu için hizi düşük verebilir kabloyu kutudan direk alıcam bakalım nasil bir etkisi olucak

Geri