• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Plat 2/3/4 tr serverinde 2 adet hesap arıyorum

kashnion3

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2017
Puanı
0
Arkadaşlar hesapın daha önce herhangi bir ceza ve yatta her hangi birşeyi olmaması en önemli şartlardan
hesapta kostüm hiç olmasada olur ayrıca ranked girecek kadar şampiyonda yeterli olabilir
bize sadece ucuz uygun hesaplar lazım ilgilenenler https://www.facebook.com/profile.php?id=100014145071150
ve kesinlikle referans sız gelmeyin hesapı satacak arkadaş aracıyı ayarlarsa iyi olur
güvenmedigim taktirde ödeme olmaz Ankara da oturuyorum detaylı bilgi için facebook adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Geri