• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Plat 5 / dia cerceve / full hero / 10 rün page / 192 skin

Aktiflik
K.Tarihi
17 Mar 2017
Puanı
0
Sezon 3 den beri oynadığım hesabımı satmayı düşünüyorum.Hesabımda maksimum 200k rp harcanmiştir, totem,simge,skinler,rünpage olarak şuanda platin2 olmaktadır. geçen sezon elmas 5 bitirip elmas cercevesi bulunmakta hesabımın.Sezon 5 ve sezon 4 de ise tekrar platin bitirmiştir. elo bakımından güzel hesaptır. Hesabı teslim ederken ilk mail adresi, soruları cartı curtu olarak teslim edeceğim, Yasuo, LeeSin, Riven, Lucian, Vayne 7 level olmak üzere blitzcrank 6 level, zed ise 5 leveldir. 11 rün sayfası mevcttur ve hepsi doludur. bir çok simgelerim vardir.
Ödeme seçenekleri, Havale/EFT
Fiyat ise 160TL (az buz düşük rakam oynabilirim indirim olabilir)
İletişim;
https://www.facebook.com/volkandemircom
Skype iletişim; satis@lolsmurff.com

j8Q74L.jpg
2rE022.jpg

Fiyat konusunda son fikriniz nedir dönüş yaparmısınız 0553 166 34 63

Hiç pazarlık yapmadan alabilirim 0535 027 36 14 msj yada arama beklıyorum

- - - Güncellendi - - -

Hiç pazarlık yapmadan alabilirim 0535 027 36 14 msj yada arama beklıyorum

Geri