• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Plat Çer. (En Makul Fiyata Enn İyi Hesap) Ayrıntılı Bilgi İçeride

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan recep006
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

recep006

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Mar 2016
Puanı
0
g8P44Q.jpg

-130 Şampiyon (Full Şampiyon)
-56 Simge (Çeşit Çeşit 2014 bidaha gelmeyecek simgeler, takım simgeleri vs...)
-15 Rün Sayfası (x9 Çeşitli sayıda işlevsel,savunma,s.hızı,saldırı,vs... rünü vardır)
-11 Bin IP (IP ile yeni birşey çıkarsa alabilirsiniz veyatta biraz biriktirip nick değiştirebilir, dilerseniz rün sayfalarınada az kalmış bitirebilirsiniz.)
-Zanaatkar: 1k Şampiyon Özü,1k Kozmik Öz
-5 Totem (2014-2015 sezon totemleri mevcut)
-S3-Bronz, S4-Altın, S5-Platin
-Sezon 6 Platin V
-Platin Çerçeve

-> Sınırlı satışı biten ve belirli zamanlarda sandığa gelecek Kostümler:

Baron Von Veigar (Sandığa kalkmıştır)
Korsan Rumble (Sandığa kalkmıştır)
Sürgün Morgana (Sandığa kalkmıştır)
Mermer Malphite (Sandığa kalkmıştır)
Matador Alistar (Sandığa kalkmıştır)
Perseus Pantheon (Sandığa kalkmıştır)
Profesör Ryze (Sandığa kalkmıştır)
Kırmızı Başlıklı Annie (Sandığa kalkmıştır)
Deşergeçer Akali (Sandığa kalkmıştır)
Fırtına Janna (Sandığa kalkmıştır)
Sarı Ceketli Shen (Sandığa kalkmıştır)
Rün Savaşçısı Renekton (Sandığa kalkmıştır)
-
Vancouver'lı Amumu (2010 Kış Oyunları sandığa kalkan kostüm)
-
Cici Kedi Katarina (2010 Cadılar bayramı sandığa kalkan kostüm)
Lanetli Nocturne (2011 Cadılar bayramı sandığa kalkan kostüm)
Başsız Hecarim (2012 Cadılar bayramı sandığa kalkan kostüm)
-! 2013 Cadılar Bayramı kostümleri sandığa kalkmadı ve şu anda mağazada satışta.
-
Kartopu Savaşı Ziggs (2012 Kartopu Savaşı kostümü)
Poro Süvarisi Sejuani (2014 Kartopu Savaşı kostümü)
-
Ejderkılıç Riven (2014 Ay Festivali kostümü)
-
SKT T1 Jax (3.Sezon Dünya Şampiyonası Kutlama Kostümü)
-
Riot Blitzcrank (2013 etkinliklerinde verilmiştir)
-
Şampiyonlar Şampiyonu Thresh (2013 Sezonu Dünya Şamapiyonası Kostümü)
-
Şanlı Morgana (2014 Sezonu Başarı Ödülü Kostümü)
Şanlı Sivir (2015 Sezonu Başarı Ödülü Kostümü)
-
Riot Kızı Tristana (League of Legends resmi Facebook sayfasını beğenince)
Dehşet Şövalyesi Garen (League of Legends resmi Twitter sayfasını beğenince)
-
KOD ADI: Zed (Bidaha verilmeyen özel çerçevesiyle)
Oyuna bağlanırken;
7gBVYr.jpg

KOD ADI: Lucian (Bidaha verilmeyen özel çerçevesiyle)
Oyuna bağlanırken;
rM0mjz.jpg

-> Oyun İçi Kostümler:

Ruh Bekçisi Udyr (3250 RP Muhteşem Kostüm)
-
Potanın Kralı Darius (1820 RP Efsanevi Kostüm)
Zebani Nasus (1820 RP Efsanevi Kostüm)
Savaş Makinesi Cho'Gath (1820 RP Efsanevi Kostüm)
Parti Canavarı Fiddlesticks (1350 RP Efsanevi Kostüm)
-
Savaş Ustası Xin Zhao
Savaş Ustası Jarvan IV

(Bunları yazarken kafamdan sallamadım tabikide ilgili makale ve yazıları burada bulabilirsiniz: https://support.riotgames.com/hc/tr/articles/201752944-Sand%C4%B1%C4%9Fa-Kalkan-ve-S%C4%B1n%C4%B1rl%C4%B1-S%C3%BCreli-Kost%C3%BCmler)

*Hesapta gerçekten paraya acımamıştım zamanında bolca (975,1350rp) kostüm vardır.
*Dereceli oynanan hero kdaları çok iyidir açık yüreklilikle söylüyorum ss felan verebilirim bunla ilgili (5.Seviye-4.Seviye'si bol bi hesap)
*Hesaba gerçekten çok emeğim gitti satmakta istemezdim fakat nakit para ihtiyacı dolayısıyla satmak zorundayım açıklamasında bile emeğimi gene verdim ayrıntılı anlattım açık ve net fiyat konusunda anlaşabiliceğimizi düşünüyorum.Ankara içi elden satıyorum istisna diğer durumları mail olarak gene isterseniz atabilirsiniz fakat çok kandırıldığım için zamanında ders oldu elden gözüm görmeden hesabı devretmek istemiyorum açıkçası.Hesabın asla kayda değer veya askıya alınmış bir cezası yoktur(bekleme cezası, afk cezası, küfür cezası,vs...) asla bulunmamaktadır.Ödülleri tamdır şuana kadar.Mail yoluyla iletişime geçerseniz sevinirim sonra telefon görüşmesi olabilir.(Mailime hergün saat 8-9 arası bakıyorum o sıkıntı olmasın).(Hesap Satılınca EDİTliyeceğim)
*Lol piyasasında uygun makul bi fiyata bırakıyorum diğer hesaplara göre sanıyorum genede sünnettendir pazarlık payı var.
*Sıkıntı yaşamadan parasını verip hesabımı alıyım rahatça oyunumu oyniyim derecelimede normalimidi zevk alarak kostümümle oyniyim elosuda iyi olan bi hesap olsun derecelidende zevk alıyım diyenlere gidebilecek bi hesap.(Açık yüreklilikle söyliyim genede dereceli sistemi türkiyenin berbat diamond eloda olsanız bronz eloda oynasanız boostlanmış hesap çok geliyor onun garantisini veremem yeteneksiz oyuncular her eloda var)
*Boost yaptırınca (BRONZ V -> PLATİN V) size fiyatı: 500 TL (googleden bakın 3 aşağı 5 yukarı bu fiyata benzer bulursunuz.)
*Boost yaptırınca diyelim 300 TL verdiniz bunun kostümü vs.. var zor iş ben bu hesaba 2.500TL verdim sizde hesaplıyabilirsiniz kostümlerle beraber ama piyasa .. gibi olduğu için maalesef ne kadar kurtarırsak kardır diye düşünüyorum artık.
*Baya çene yaptım ama para kazanmak kolay değil açıklamaları okuduğunuz için şimdiden teşekkürler.İyi Günler Arkadaşlar.

! Facebook: facebook.com/profile.php?id=100011548022318
! Hotmail: solomonloltr06@hotmail.com
! Skype: konnameigher

Geri