• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PLAT5 - Full Karakter - 132 Kostüm 150TL

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Draxin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Draxin

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Kas 2017
Puanı
0
Universite yüzünden sezon 1den beri oynadığım hesabımı satma kararı aldım. Hesap sezon 3te plat,sezon 4 elmas,sezon5 elmas,sezon 6 elmas, sezon 7de de oynamadiğim için plat simgesi vardir. Hesabi havale ya da elden satabilirim. İletişim için 0534 831 81 58 numarasından ulaşabilirsiniz. Hesap 150tldir.

Hesapta 132 kostum ve bütün şampiyonlar vardır. Bunun yanı sıra 67k mavi öz vardır.

kXpzMm.png

KOSTÜMLER
8N5vma.jpg

Full şampiyon görüntüsü
JONJEY.png

bu hesap hâlâ satılık ise 200 tl vereceğim iletişime geçermisin?

Maşallah 132 kostüm. müsait olunca bi yazda fiyat konsuunda görüşelim

Iletisim numarasi konuda birakilmis,size yazmasini beklemek yerine siz iletisime geçerseniz post kalabaligi olmaz, çözüme de daha hizli ulasilmis olur.

Geri