• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Platin 5 | Full Champ | 145 Skin | 20 Rün Page |

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan askaron
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

askaron

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Nis 2010
Puanı
0
Arkadaşlar oynamaya diğer hesabımla devam ettiğim için bu hesabımı satmaya karar verdim..

Özelliklerine geçeyim :
Şuanki Ligi Platin 5dir
Full Şampiyon Açıktır.
20 Rün Sayfası vardır
+145 kostüm vardır
+1000 normal zafer vardır

RVyjEZ.png

5k9jpD.png

d2j947.jpg

Fiyat : 250 TL

Hesap Samsun içi yüz yüze - havale ile satılabilir.
İletişim :

Tel : 0543 251 46 96

Face : www.facebook.com/uqur.tonqal

Diğer sorular için lütfen mesaj atınız

#Onaylandı,iyi satışlar.

Hesabın hangi serverda olduğunu belirtin lütfen.

Son düzenleme:
ahahaha arkadaş kendini akıllı sandı :D benimi dolandırdın yanlış taşa vurdun kardeşim :) ama hiç beni araştırmadan bir dolandırcılık yapıyosun benim babam polis be bro :) şimdi napıcaksın onu çok merak ediyorum :)

ahahaha arkadaş kendini akıllı sandı :D benimi dolandırdın yanlış taşa vurdun kardeşim :) ama hiç beni araştırmadan bir dolandırcılık yapıyosun benim babam polis be bro :) şimdi napıcaksın onu çok merak ediyorum :)

Elinizde kanıtlar varsa konuya ekleyin gerekli işlemi uygulayalım.

Elinizde kanıtlar varsa konuya ekleyin gerekli işlemi uygulayalım.

kanıt var sıkıntı yokda uygulasan nolucak usta sen bana bu adamın ip adresini verebilirimisin. adamı en fazla banlayacaksın bana lazım olan ip adresi telefonu falanı filani elimde pazartesi günü yasal işlemleri başlatıyorum zaten.

kanıt var sıkıntı yokda uygulasan nolucak usta sen bana bu adamın ip adresini verebilirimisin. adamı en fazla banlayacaksın bana lazım olan ip adresi telefonu falanı filani elimde pazartesi günü yasal işlemleri başlatıyorum zaten.

Kanıtları paylaşırsan kişi hakkında gerekli işlemi uygularız forum aşamasında ama kişisel bilgi paylaşımı olacağını sanmıyorum resmi bir talep vs olmazsa [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] ümit abi gerekli cevabı verecektir sana bu konuda.

Geri