• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Platin IV | 5 Rün Sayfası | Full Şampiyon | 40 Kostüm | 20K ÖZ 100TL

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan salabi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

salabi

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Kas 2017
Puanı
0
[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Merhaba arkadaşlar, uzun süredir oynamadığım ve steamde pubg rainbow sardığım için hesabımı satmak durumundayım, hesap ban ceza durumu şuana kadar yoktur temiz bir hesaptır, geçen sezon platin bitirip platin cerceve almıştır ödülleri de almıştır şuanda platin 4 ve 40 kostüm 5 rün sayfası mevcut 3 tane totem görünümü mevcut 2016 totemi olmak üzere totemler var ve hesapta eski sezonlara dair simgeler mevcut fiyat 90TL, banka ödemesi atm havale eft veyahut ininal ile ödeme yapabilirsiniz. Takas olarak düşüncelerim sadece csgo ve pubg kiyafet skin olmaktadir. İyi forumlar dilerim[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]İletişim Adreslerim;
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]https://www.facebook.com/gorkemsalaa
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]http://steamcommunity.com/id/deezaay/
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif](Steamde yorumda hesap için eklediğiniz belirtirseniz çok memnun olurum normal kişileri eklemiyorum çünkü biraz dolu liste)
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Bana bu adreslerden sürekli ulaşabilir ve mesaj atabilirsiniz
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Resimler;
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif](Ek)
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]
4G9jPY.png

[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]
4G9jPY.png
6yDM8E.jpg
ROgGBZ.png
GyZG5N.png
[/FONT]

Geri