• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Platin3/Platin1 - Full Karakter - 80 Kostüm 100TL

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan agorr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

agorr

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Eki 2017
Puanı
0
[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]İyi forumlar öncelikle league of legends hesabım satılıktır, hesap geçmişinde ban söz konusu değildir.
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Eloosu iyi durumda ve gayet güzel skinler mevcuttur, Gümüş cercevesi mevcut 80 tane kostüm var ve şuanda platin3 win/lose ratesi 24/15-16 'dır.
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]İletişim adreslerim;
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Facebook;https://www.facebook.com/gorkemsalaa[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Steam;http://steamcommunity.com/id/Bozzarrd/

[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Dipnot; Kullanıcı adi sadece özelden ciddi alıcılara satış sırasında verilecektir. Aksi taktirde hesap banlanma durumları ile karşılaşınabilir.
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Fiyat 100TL Akbank / İşBankası / İninal / CSGO Skins-Anahtar.

[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]Sizde tek bir ricam var lütfen boş yere rahatsız edip laf kalabalığı yapmayın. Güvenmiyorum etmiyorum ilk sen at ben veririm zaten öyleyim böyleyim
[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]mesajları ile bana gelmeyin, almak isteyen elden veya banka üzerinden alabilir, İninal ve csgo skin-anahtar geçerlidir iyi forumlar tekrardan.
[/FONT]

ZOEbr0.png

o6kDLo.jpg

Geri