• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Platinum IV (4) Hesap - Türkiye Sunucusu - Full Champ - Elit.

hasanctuna

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Ağu 2016
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar , Türkiye sunucusu Platinum IV Hesabımı satacağım.
Facebook adresime mesaj atip nickname ögrenip, Lolking üzerinden İstatistiklerine ve Ranked Statüsüne ulaşabilirsiniz. (Türkiye Sunucusu)

Hesap West'de açılmıştı , Türkiye sunucusunun açılmasıyla Takımıyla birlikte Türkiyeye geçti.

Oyunların %95'i seviyeli geçtiği için , Küfür vb konulardan Ban cezası almadı.

Hesaba ait Resimleri aşağıda görebilirsiniz.Bana facebook üzerinde yazabilirsiniz, İstanbul içi Yüz yüze ulaşma şansınız var.

35.000 IP Mevcut.

Sadece nick veriyorum id ve şifre boş yere istemeyin.İletişim : https://www.facebook.com/hasanttuna

Fiyat 200TL

RESİMLER:
J2VoOJ.jpg

XdbWyk.jpg

Arkadaş ile her şeyde anlaştık ve son olarak güvenilir bi platform üzerinden satış yapalım dedik. Kendisi maalesef 3 gündür yanıt vermiyor hiç bir iletişim aracına. Güvenilir platform işi son dk girdi işin içine ve kendisi kabul etti. Ben 3 günlük sessizliği iyi niyetli bulmuyorum. hesap alacak arkadaşlar dikkatli olsun.

Geri