• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Platinum IV - 4 Rün Pages - Full Champion - 177 Skins !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sedatbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sedatbey

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Haz 2017
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar hepinize iyi bayramlar diliyorum, hesabımı ihtiyac vs durumundan satmıyorum oyundan sıkıldıgıma satıyorum ve fazla vakit ayıramadığıma gerçek hayatıma daha çok yönelmem gerekli 2 3 sezonumuz gitti oyunda resmen neyse lafi uzatmaya gerek yok sadece ciddi oyalamıcak insanlar mesaj atsın arasin herkesin vakiti değerlidir!

Hesapta ban ceza durumu yoktur, sezon 4 ve sezon 5 gold sezon 6 ise platinum bitirmiştir şuanda platin çerceve mevcut, full şampiyondur (yeni cıkan adc vs support karakteri hariç hepsi var) 177 Skin vardir içlerinde değerli skinlerde vardir! E-Mail ile teslim edilcektir!
Ödeme seçenekleri: Ziraat ATM'si Havale / EFT / İninal
Fiyat: 140TL İletişim: 0554 579 9797 whatsapp & sms atabilirsiniz!
(Güven sorunu olanlar her türlü cözeriz aramızda umarım)

VMvDZB.png
RPBYdZ.jpg

Geri