• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobil Sürümdeki Yerini Aldı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
PlayerUnknown's Battlegrounds mobil platformdaki yerini aldı. Oyun severler Android ve İOS'ta oynamaya başladı.

40 milyondan fazla oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran PlayerUnknown’s Battlegrounds artık Android ve İOS platformundaki yerini aldı.

PlayerUnknowns-Battlegrounds-Mobil-S%C3%BCr%C3%BCmdeki-Yerini-Ald%C4%B1-1.jpg

Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olarak sık sık gündeme gelen başarılı yapım nihayet Android ve İOS platformundaki yerini aldı. Geçtiğimiz günlerde Kanada’da yayınlanan yapım beta sürüm ile aldığı olumlu tepkilerden sonra uluslararası anlamda da mobil platforma çıkışını gerçekleştirme kararı aldı. Tencent ve PUBG Corp işbirliği ile tüm dünyada çıkış yapan başarılı oyun Battle Royale modu ile mobil platformu da kasıp kavuracak gibi görünüyor. Bilgisayar platformunda kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan PlayerUnknown’s Battlegrounds, Tencent ile yaptığı ortaklık anlaşması ile daha geniş kitlelere ulaşmaya başladı.
PUBG CEO’su Chang Han Kim, işbirliği hakkında ‘Yüksek kalitede mobil oyun oyunlar hazırlamadaki geçmişi ve oyunlarına kattıkları tutku ve sundukları destek sebebiyle Tencent ve geliştirici stüdyolarıyla çalışmaya karar verdik” dedi.
Oyunun mobil sürümünü beraber geliştirilen Tencent ve PUBG Corp ekibi önce Kanada’da oyunun beta sürümünü yayınlayarak adeta nabız ölçtü. 15 Mart’ta Android, 16 Mart’ta ise İOS platformuna çıkışını gerçekleştiren yapım şu sıralar ülkemiz oyuncuları tarafından da keyifle oynanıyor.

PlayerUnknowns-Battlegrounds-Mobil-S%C3%BCr%C3%BCmdeki-Yerini-Ald%C4%B1-4.jpg

Tencent Başkan Yardımcısı ve Lightspeed & Quantum Studios Group Başkanı Chenjerry, “PUBG mobile için çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi. “Oyunu daha önce oynayanların ve ilk kez oynayacakların gerçek PUBG mobile deneyimi yaşaması için sıkı çalışıyoruz. Akıcı ve sezgisel bir deneyim için kontroller ve optimizasyon çalışmalarına ağırlık veriyoruz.”

PlayerUnknowns-Battlegrounds-Mobil-S%C3%BCr%C3%BCmdeki-Yerini-Ald%C4%B1-3.jpg

Paralı olmayacak arkadaşlar, sadece oyun içinde belli ücret karşılığı item alış verişi vs. olabilecek, aynı PC versionunda ki gibi. Bende indirip denedim dün, gayet güzel. BlueStack'ten indirip bilgisayardan oynuyorum, daha rahat :)

Paralı olmayacak arkadaşlar, sadece oyun içinde belli ücret karşılığı item alış verişi vs. olabilecek, aynı PC versionunda ki gibi. Bende indirip denedim dün, gayet güzel. BlueStack'ten indirip bilgisayardan oynuyorum, daha rahat :)

bende diyorum nasıl bu kadar seri vuruyorlar :D
Çaktırma şuan bende blue stack ile indiriyorum :D

bende diyorum nasıl bu kadar seri vuruyorlar :D
Çaktırma şuan bende blue stack ile indiriyorum :D

Telefonlarımız, yani bir çoğumuzun telefonu oyunu kastırıyordur. Bluestacki bu yüzden kurup oyunu oradan oynuyorum, gerçekten çok rahat oynanıyor böyle :) Hırs yapan kişiler oyunu oynayacaksa bluestackten oynasınlar :) Bam bam bam.. :spn:

Telefonlarımız, yani bir çoğumuzun telefonu oyunu kastırıyordur. Bluestacki bu yüzden kurup oyunu oradan oynuyorum, gerçekten çok rahat oynanıyor böyle :) Hırs yapan kişiler oyunu oynayacaksa bluestackten oynasınlar :) Bam bam bam.. :spn:

Mouse ile kontrol zor. Ben tel de daha kolay oynuyorum :D

Tuş kombinasyonlarını ayarladım ya bluestackste rahat oynuyorum yani, bildiğin PUBG deki tuşları ekledim, araba sürmede yön tuşlarını aktif ettim, baya rahat yani :) Ama mause tuşlarına basmadan etrafa bakmayı ayarlayamadım, ilerde yaparlar diye bekliyorum, fakat mause sağ tuş dürbün açıyordu, onu kaldırıp sağ tuşla şuan etrafa sağa sola bakabiliyorum :)

Tuş kombinasyonlarını ayarladım ya bluestackste rahat oynuyorum yani, bildiğin PUBG deki tuşları ekledim, araba sürmede yön tuşlarını aktif ettim, baya rahat yani :) Ama mause tuşlarına basmadan etrafa bakmayı ayarlayamadım, ilerde yaparlar diye bekliyorum, fakat mause sağ tuş dürbün açıyordu, onu kaldırıp sağ tuşla şuan etrafa sağa sola bakabiliyorum :)

peki bluestacks yerine nox kullansak daha iyi olur mu ? blue stacks de oyunlar benim bilgisayarda fena kasıyor da :D nox da oynayan deneyen varmı ?

Geri