• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PlayStation 1

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan lekula
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lekula

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 May 2013
Puanı
2
İnternette gezerken PlayStation 1 startup videolarıyla karşılaştım. Hani bir fotoğrafa bakar eski neşeli günler aklınıza gelir bir sevinç bürürya sizi, aynen öyle oldum. :) Ben pek bilmiyorum internettede hep 2. el mevcut. PlayStation 1 ve oyunları orjinal olarak nereden temin edebilirim? Piyasadan kalktı demeyin. :( Orjinal istiyorum ben hiç kullanılmamış.

----------

blackpearl konusu açıldı kimse bakmıyor buraya :) cevaplarınızı bekliyorum...

Orjinal açılmamış bulman şansın %5 o da çok pahalı olur artık antika gibi oldu onlar.Kullanılmış temiz bulman bile zor var satıyorlar bazı alışveriş sitelerinde hepsiburada falan ama sıfır bulamazsın gibi geliyor bana.

ps1 var duruyo istersen satabilirim

ama bana devamlı oyun alabileceğim bir nevi koleksyon yapabileceğim yerler lazım nerelere gitmeliyim bunun için? ps3 oyunları satan dükkanlarda varmıdır hala ps1 oyunları?

----------

eğer varsa böyle bir yer, ve ps1 sağlamsa almak isterim.

ama bana devamlı oyun alabileceğim bir nevi koleksyon yapabileceğim yerler lazım nerelere gitmeliyim bunun için? ps3 oyunları satan dükkanlarda varmıdır hala ps1 oyunları?

valla dostum eskiden alıyorduk fakat artık kalmadı ps1 oyunları internetten bul et fakat orjinal bulamazsın. benimde eskiden kalan ps1 im var ondan yazdım belki ilgini çeker diye

psx emulatorle ps1 oyunlarını pc de oynuyorlar. oyunu indirip cd ye çekip deneyebilirsin.

valla dostum eskiden alıyorduk fakat artık kalmadı ps1 oyunları internetten bul et fakat orjinal bulamazsın. benimde eskiden kalan ps1 im var ondan yazdım belki ilgini çeker diye

psx emulatorle ps1 oyunlarını pc de oynuyorlar. oyunu indirip cd ye çekip deneyebilirsin.

şimdi benim niyetim oynamak değil, koleksiyon yapmak. bu yüzden orjinal oyunlar lazım, yarın gidip sorucağım ps1'i kaçtan bırakırsın hele bir söyle aklımda bulunsun. eğer kafama yatarsa yarın ö.m. atarım 5 - 6 gibi...

ps1 0 bulmak zor ama ikinci el bulabilirsin oyunları dert etme orjinal bulamazsan netten indir cdye çek ben öyle yapıyordum zamanında

ps1 0 bulmak zor ama ikinci el bulabilirsin oyunları dert etme orjinal bulamazsan netten indir cdye çek ben öyle yapıyordum zamanında

öyle olmaz kardeş ^^ amacım oynamak değil koleksiyon yapmak ardından ps2 içinde aynı şeyleri alacağım.

Paran çok var galiba koleksiyon yapmaya karar vermişsin onun yerine birikim yapmayı dene :)

Paran çok var galiba koleksiyon yapmaya karar vermişsin onun yerine birikim yapmayı dene :)

Param olmasa nereye koleksiyon yapıcağım zaten? Para bol bende bana kalsa bin tl verir sıfır ps1 alırım ama yoksa 2. el alıcaz başka çare yok. orjinal oyun piyasada yoksa zaten hiç başlamıyacağım koleksiyona...

Param olmasa nereye koleksiyon yapıcağım zaten? Para bol bende bana kalsa bin tl verir sıfır ps1 alırım ama yoksa 2. el alıcaz başka çare yok. orjinal oyun piyasada yoksa zaten hiç başlamıyacağım koleksiyona...
Cd yada dvd den koleksiyon olmaz olsa bile çalışmaz zamanla yıpranıyor öyle boş boş resimlerine bakarım diyorsan istediğin kadar orj oyun bulursun şimdiden hayırlı olsun :)

Cd yada dvd den koleksiyon olmaz olsa bile çalışmaz zamanla yıpranıyor öyle boş boş resimlerine bakarım diyorsan istediğin kadar orj oyun bulursun şimdiden hayırlı olsun :)

anlamadım? 2006'da aldığım bir ps2 oyunu var hala daha çalışıyor.. ilk defa duydum yıprandığını çizik felan diyosan ben iyi bakarım onlara..

----------

pek umutlu değilim mağazalarda felan ps2 oyunları bile tükenmeye başlamış.. ps1 sıfır bulmam çok zor orjinal oyunlar bulmam daha da zor... ikibin tl ile başlıyacağım eğer oyunları bulursam koleksiyona para yetmedikçe ek takfiyeler yaparız. :D ps4 çıkmadan ps2'ye başlanmaz bir oyun 40tl bir ps2 400 tl beni zorlar... korsana hayır.. mp3, film hariç :D çünkü onlarda emek yok!!

yok ya piyasada oyun felan kalmamış ps1 zaten yok... yattı bizim koleksiyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri