• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PlayStation 3'ü Tek Tuş İle Otomatik Temizleme

xPaulWalker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Şub 2011
Puanı
73
2rw13id.jpg

Merhabalar, Maxigame Ailesi

PlayStation 3'ün içini temizlemek aslında tam bir sıkıntıdır çünkü açmak için çeşitli ekipmanlar gerekiyor mesela Yıldız tornavida, Tork tornavidası bide Mekanik zekanız yoksa içini açmanız ya da açıp kapatmanız çok zor olacaktır, Sony bunu da düşünmüş aslında PlayStation 3'e barınan ama çoğu insanın bilmediği bir özelliği var tek tuş ile temizleme fonksiyonu ve bu olayı elimden geldiğince videoda anlatmaya çalıştım umarım yararlı olur.

[BILGI]
[/BILGI]

Son düzenleme:
Eline ve emeğine sağlık. Uzun bir aradan sonra bu cümleyi kurdurtan biri çıktı nihayet.
VinDiesel özgün konuların ile şimdiden dikkat çekmeye başladın.

Yavuz'un önü açık inşallah, çokta saygılı, birtakım detayları uzun uzun kendisine anlatmaya gerek yok Yavuz söylemesenizde bu detayları atlamıyor.

Kahraman abimizinde sevgisini kazandıysan bizede başarılar dilemek düşer.

Eline ve emeğine sağlık. Uzun bir aradan sonra bu cümleyi kurdurtan biri çıktı nihayet.
VinDiesel özgün konuların ile şimdiden dikkat çekmeye başladın.

Çok teşekkür ederim Kahraman Abi dediklerin beni çok mutlu etti çok teşekkürler :)

----------

Yavuz'un önü açık inşallah, çokta saygılı, birtakım detayları uzun uzun kendisine anlatmaya gerek yok Yavuz söylemesenizde bu detayları atlamıyor.

Kahraman abimizinde sevgisini kazandıysan bizede başarılar dilemek düşer.

Çok sağol Ali abi çok teşekkür ederim. :) Senin sayesende bana destek olduğun için ayrıca teşekkürler :)

Kardeşim ellerine sağlık videolu anlatman çok iyi olmuş en kısa zamanda bende deneyeceğim. :)

Geri