• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

playstation oyunlarım çalındı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gijon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gijon

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Mar 2013
Puanı
3
arkadaşlar :S bundan seneler önce daha çocukken babam playstation 2 oyunları getirmişti bana. arkadaşı vermiş onada... neyse bende nasıl mutluyum ama dünyanın en mutlu canlısıyım adeta.. getirdiği gün ben oyunları elektrik direğinin üzerinde unuttum biri çaldı. ogünü unutamıyorum :( çok etkilendim offf nasıl unutucam ben o günü?? belki dersiniz kafana taktığın şey bi bu olsun dert ettiğin şeye bak felan ama ne bileyim içimde bi ukte kaldı. insan denen hayvan niye bu kadar mal düşkünü anlamıyorum... 500tllik playstation 2'im çalınsaydı o kadar üzülmezdim...

O oyunları tekrardan alıp kalbini kandırabilirsin. Oyunları aldıktan sonra kendine de ki "All is Well" (Her şey yolunda) ve rahatlamaya çalış :)

Geri