• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PLC İLe uğraşan vardır belki Soru yardım bekliyorum :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan WongueRR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

WongueRR

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Haz 2014
Puanı
5
Bu Soruyu hakında bilgisi bilgi alışverişi yapıcak PLC otomasyondan anlayanlar :D

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
Siemens PLC S7 200 e uygun
kapasiteyi 9 olarak ayarladım hızlı kontrol etmek için sen onu 100 yaparsın .

Mantık bi yere kadar doğru ama yanlış Sayısı ile ileri geri sayıyorsun tamam I0.0 I0.1 i Gösterge olarakda Move komutu eklemişin düşüyor AMA gösterge lambaları el ile aktif ediyorsun harici buton bu direk o sayıya ulaştığında lamba yanıcak mesela I0.0 25 kere bastın cektin 26 ya gelince 2.inci lamba yanıcak direk herhangi bir butona basmadan

Ben Şöyle yaptım Saymaya sayıyor sırası ile Ama düşünce Lamba hala aktif :D sorun o yani 26 arac girdi % 26 -50 dolu 1 arac cıkartınca hala % 26-50 arac lambası yanıyor :D

# Edit tamam onuda Cözdüm

Hazır hali göz atmak istersen ödev tamam

http://www.dosya.tc/server36/EWkmTT/_dev1.rar.html

Son düzenleme:
Mantık bi yere kadar doğru ama yanlış Sayısı ile ileri geri sayıyorsun tamam I0.0 I0.1 i Gösterge olarakda Move komutu eklemişin düşüyor AMA gösterge lambaları el ile aktif ediyorsun harici buton bu direk o sayıya ulaştığında lamba yanıcak mesela I0.0 25 kere bastın cektin 26 ya gelince 2.inci lamba yanıcak direk herhangi bir butona basmadan

Ben Şöyle yaptım Saymaya sayıyor sırası ile Ama düşünce Lamba hala aktif :D sorun o yani 26 arac girdi % 26 -50 dolu 1 arac cıkartınca hala % 26-50 arac lambası yanıyor :D

# Edit tamam onuda Cözdüm

Hazır hali göz atmak istersen ödev tamam

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

alel acele olunca bu kadar olmuş iyi bak biliyorsun sen ben geçen sene mezun oldum bunu iki sene önce yapmıstık bu kadar aklımda kalmış

Geri