• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Plesk Panel Mail Oluştur ve Webmail ile Giriş Yapma

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
95XqQk.png

Merhaba arkadaşlar bu dersimizde plesk panel mail oluştur ve webmail ile giriş yapmayı öğreneceğiz

1. Plesk panele giriş yapın
örnek : www.maxigamerz.com:8880/
Kullanıcı adı ve şifrenizi girin

Ekran Görüntüsü
vLz8P4.png

2.Giriş yaptık karşımızda panelin anasayfası var
burdan üst tarafta menü var orda "posta" giriyoruz
J4LkZJ.png

Sonra posta oluştur diyoruz
örnek : info@maxigamerz.com yada satis@maxigamerz.com yada hizmet@maxigamerz.com kafanıza göre yazın sonu otomatik domain uzantısı oluyor
Po367d.png

Karşınıza çıkan sayfada gerekli alanları doldurun ve "tamam" deyin
6kRqvl.png

ve şuanda mail adresi oluşturduk şimdi "
webmail"aktif edelim ve webmail giriş yapalım

plesk panelin anasayfasına girin
www.site adı .com domainize tıklayın aşağıda açılan pencereden Posta Ayarına Girin

VLpX8j.png

ayarları resimdeki gibi yapın ve tamam deyin sonra plesk panelinden çıkış yapabilirsiniz
N4VgJQ.png

webmail giriş için : http://webmail.site adi.com diyorsunuz ve webmail giriş yapıyoruz

ANLATIM BANA AİTTİR ALINTI DEĞİL EMEKTİR.

Geri