• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pokemon GO - Haxton - Sytharix Config 200k E/H

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
sigpic536_141.gif

Öncelikle herkese selam.
09.08.2016 tarihi ile Pokemon Go'ya update gelmişti.Bu update ile IP ban atma getirildi.Bu yüzden bot ile kasılırken IP ban yediğimiz için etrafta hiç bir şey görünmüyordu ( pokestop,pokemon,gym ).
Bu yüzden yeni bir config ile bu konuyu açıyorum.Config şuan için ideal görünüyor.Bende aktif olarak artık bunu kullanıyorum.

Botu kullanan yabancı birisinden resim;
sXcfd.jpg

Hatırlatmamda fayda var;Hesabınızda meydana gelecek ban veya buna benzer şeyler sizin sorumluluğunuzdadır.
Oyunda 3.parti uygulama ve botlar yasaktır ve ban sebebidir.Bunun bilincinde olup ona göre kullanın.

Konumuza geri dönelim.

İndirme linki; Mega

Botumuzun ayarlarına geçelim...

Haxton-SytharixEdit zip dosyasını rardan çıkartalım.Daha sonra UserSettings klasörüne girelim...

6NwLc.png

D5Bbh.png

1. Hesabınızdaki Poketoplarının,Potların,Diriltmenin ve Razzberry'nin minimum kaç tane kalmasını istiyorsak buradan ayarlıyoruz.
  2. Buradaki ayara ellemeyin.Botun,içindeki koordinatlar arasında dönmesini sağlayan dosyamız.Bura ile işimiz yok.
  3. Her hangi bir şey yazmayın,önemsiz.
  4. Yakalamasını istemediğiniz Pokemonları bu dosya içine yazıyoruz.Tavsiyem boş bırakın,exp exptir! :)
  5. Hangi Pokemonu Evolve etmesini istiyorsanız buraya yazıyoruz.İçinde yazan Pokemonlar düşük ve çok çıkan Pokemonlar değiştirmeyin ki her Evolve yaptığında 500 exp gelsin.
  6. Buraya yazacağımız Pokemonları kesinlikle transfer etmez.Fark ettiyseniz içinde Mew-Mewtwo gibi yüksek derece Pokemon isimleri var.İstediğiniz Pokemonları yazabilirsiniz,ama içindekiler yeterli.

U3Rne.png

Haxton-SytharixEdit.exe.config dosyasını Visual Studio veya sağ tıklayıp not defteri,notepad++ gibi programlar ile açın.

rokAd.png

1. Hesabımız Google ile "Google" Pokemon Trainer Club ise "Ptc" yazıyoruz.
  2. Koordinata ellemeyelim,en iyi nokta burasıdır.
  3. Yine aynı şekilde buraya da ellemiyoruz.
  4. Hesabımız Google üyeliği ise bilgilerimizi buraya yazıyoruz.
  5. Hesabımız Pokemon Trainer Club üyeliği ise bilgilerimizi buraya yazıyoruz.
  6. Yakaladığınız Pokemonun IV değeri "95"den düşük ise transfer eder.Elimizdeki en iyi Pokemon o ise ellemez.İstediğiniz değeri girebilirsiniz,tavsiyem yüksek tutmanız.
  7. Yakaladığınız Pokemonun CP değeri "1900"den düşük ise transfer eder.Elimizdeki en iyi Pokemon o ise ellemez.İstediğiniz değeri girin fakat yüksek tutmanızda fayda var...
  8. Saatte kaç Km hızla yürüdüğünüzü gösterir. "180" idealdir.
  9. Eğer Pokemonu Evolve yapabilirse (Evolve listesindeyse) elinde tut. Size kalmış,pekte fark eden bir şey değil...
  10. Benzer Pokemonu transfer eder. En düşük IV ve CP değeri olanı.
  11. UserSettings klasöründeki PokemonToAvoid dosyasına Pokemon ismi yazdıysak "True" yapalım.Yoksa "false" kalsın.
  12. Benzer Pokemondan en az 1 tane tut. 1 değeri iyidir,çantada yer kaplamasını istemeyiz.
  13. IV değerini CP değerinden öncelikli tutar. "True" olmasını tavsiye ederim. IV değeri CP değerinden daha önemlidir.
  14. Eğer Proxy kullanıyorsak " value ="" " tırnak içindeki boşluğa Proxy IP'mizi yazıyoruz.Yalnızca HTTP Proxylerini kullanabiliriz.
  15. Kasılırken "Lucky Egg" kullanmasını istiyorsak "True" yapıyoruz. Size kalmış bir şey. 2x Daha fazla exp kazandırır.Her Lucky Egg 30 dakikadır.
  16. Hiç bir fikrim yok,kasılma hızı ile ilgili olsa gerek.Ben "True" olarak kullanıyorum.
  17. Bütün Pokemonları Evolve yap. Tavsiye etmem,nadir çıkan Pokemonlarımızın Candy'sini bitirir.
  18. Yürümek yerine teleport olur. "True" olarak kalsın.Kasma alanını hızlı bir şekilde döner.

Son olarak klasörün içinde "Sytharix-AutoRestarter.bat" dosyası var.Botumuzu bu bat dosyası ile açarsak botumuzu belirli zamanda kapatıp tekrar açacaktır.
Botumuz hata verdiğinde sizin bakmanıza gerek kalmaz,otomatik olarak kapatıp açacaktır...

Her hangi bir sorunda özel mesaj veya konu altına yazarak bana ulaşabilirsiniz...

Eline sağlıkta saatte 200k zor gibi görünüyor eğer Pokemonların ve Pokestopların çok yoğun olduğu bir yere gidilmezse. Tükiye'de öyle bir yer yok, yurtdışı seçmekte bence ban riskini epey bir yükseltir pek tavsiye etmem.

Eline sağlıkta saatte 200k zor gibi görünüyor eğer Pokemonların ve Pokestopların çok yoğun olduğu bir yere gidilmezse. Tükiye'de öyle bir yer yok, yurtdışı seçmekte bence ban riskini epey bir yükseltir pek tavsiye etmem.

Bot için ayrı hesap açmak gerek o yüzden.Ya da bu siteden nerede Poke stop var görebiliriz; Pokestop

Ben 6 tane 38 level hesap kastım hala kasıyorum hepsi yurt dısında necrobotla kastım bi sorun olmuyor arada bi soft ban yiyoruz ama onuda bot hallediyor :D

40 Level abi. Ama 40 Level olunca Lucky Egg veriyor yani leveli ilerleyen zamanlarda yükseltecekler gibi...

PS:Level 40 olduğunuz zaman exp barı 0'lanmıyor.

http://prntscr.com/c4hj0o Arkadaşım dün oldu,onun resmi ^^

Benim kullandığım bot başka, bu hatayı alıyorum sebebi nedir acaba? Ayrıca [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] patron seninde haberin vardır bu işlerden ?

2a6194z.jpg

Sabah evde kapattım. Geldim büroda açtım bir sıkıntı yoktu ya, hemen hemen 1-2 saat oldu.
Hesap gitmesinde :D El ile oynarız devamını ..

Geçici IP ban yemişsin, modemini resle veya hotspot shield gibi bir vpn kurup dene. Bu arada ben kalıcı ban yedim :D

Geçici IP ban yemişsin, modemini resle veya hotspot shield gibi bir vpn kurup dene. Bu arada ben kalıcı ban yedim :D

Senin yüzünden oldu :D ben ne güzel kendi kendime takılıyordum paylaşmışsın oraya bot mudur nedir eski muhasebe programlarına benziyor cmd ekranı :haha

Beytom bu update inventory nasıl çözücez daha kullanmak nasip olmadı ?

Botlar şuan çöp.Yeni getirdikleri IP ban yüzünden hiç bir bot düzgün çalışmıyor.

Ama hiç bir şekilde oyuna giremiyorum uzun bir süredir.

Eğer permanently ban ise geçmiş olsun abi. Ama bir açıklama olmalıydı.Anlam veremedim...

Pokemon GO botunun yapımcısı artık bot yapmayacak...

Açıklama;
https://github.com/NECROBOTIO/NecroBot

Senin yüzünden oldu :D ben ne güzel kendi kendime takılıyordum paylaşmışsın oraya bot mudur nedir eski muhasebe programlarına benziyor cmd ekranı :haha

Sen geçici ban yediğine dua et benim hesap komple gitti ancak bu performans ile yakında bana katılırsın gibime geliyor :D

Geri