• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pokemon GO NecroBot

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
sigpic536_141.gif

Selamlar.

İlk başta botun sitesine girelim; http://necrobot.io/
Yukarıdan "Download" kısmından "github" sitesine yönlendirileceksiniz. Alt kısma inip "Release.zip" dosyasını indirelim..

Rardan çıkartalım.
Daha sonra "NecroBot.exe"yi çalıştıralım.
"CMD" Açıldıktan sonra sizden istenenleri yazalım.
Daha sonra cmd'yi kapatıp Release>Config>config.json adlı dosyasını Notepad++ veya Notepad ile açalım.
Evolve edeceğimiz pokemonları bota bırakacağımız kordinatı ayarlayalım.
Tekrardan NecroBot.exe'yi çalıştıralım.
İşlem tamam :pcorn

Yapılış videosu;

Bottan görüntü; http://prntscr.com/c2to7q

@sytgkdmr

- - - Güncellendi - - -

Video eklendi.

Son düzenleme:
Birazda biz koyalım bota millet 36-37 oldu oyun hevesi falan bırakmadılar bakalım.

Açtım hemen 1 tane daha hesap kullanıyorum, asıl hesabımda da kullanayım bari cıvığı çıksın :D

Ne oldu? Dün atıp tutuyordun :D
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] abinde hemen teşekkürü basmış. Ulan oyunu afedersin b*k eden sizlersiniz, Türklük kanınızda var doğal olarak hileyi hurdayı bulmuşsunuz.

Bugün işten çıkarken mavi noktaları toplayıp döneyim diye düşünüyordum. Sonra dedim ki ulan ilk günkü o hevesi mi bıraktınız. Bende kapattım silerim akşam oyunu derken bot'u gördüm döneyim dedim ama yine fake hesapla devam edeceğim. Fake ile neler yapabiliyoruz onu görmeliyim ilk :D :D

@Deepblue abinde hemen teşekkürü basmış. Ulan oyunu afedersin b*k eden sizlersiniz, Türklük kanınızda var doğal olarak hileyi hurdayı bulmuşsunuz.

Bugün işten çıkarken mavi noktaları toplayıp döneyim diye düşünüyordum. Sonra dedim ki ulan ilk günkü o hevesi mi bıraktınız. Bende kapattım silerim akşam oyunu derken bot'u gördüm döneyim dedim ama yine fake hesapla devam edeceğim. Fake ile neler yapabiliyoruz onu görmeliyim ilk :D :D

Lan yalloş botu biz mi yaptık yabancılar yapmış kullanıyorlar biz de nasiplendik. 2 gündür bot kullanıyorum. Ondan önce mal gibi fake gps ile o yana bu yana deli gibi dolanıyordum :D

@Deepblue abinde hemen teşekkürü basmış. Ulan oyunu afedersin b*k eden sizlersiniz, Türklük kanınızda var doğal olarak hileyi hurdayı bulmuşsunuz.

Silkroadda niye bot kullanıyordun :D Bırak şimdi yaaaaaaaaaaaaaaa

bununla nadir pokemonlar denk gelirmi acaba yoksa şans meselesimi?

26 Oldum :D Bot sağlam paso güncelliyor kendini. Kodlara baktım bir kaç fikir sahibi olmak için. Bence gayet güzel. Bursa Ulu Camide bırakıyorum :D Bursa turu yapıyor takır takır da kasıyor.

Dostum bu mu yoksa cbot mu daha iyi?

Edit; bu arada config ayarlarını paylaşır mısın bizimle :D

Son düzenleme:
Geri