• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Pokemon World Online

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Suph
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Suph

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2010
Puanı
44
Oynayan var mı? Pokemon izlerken gene canım çekti bu oyunu buldum. Başlayacağım birazdan oynamaya.

Üyelik alamayan arkadaşlarımız için:

2iw3tj9.png

Başka sorunu olan varsa yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
indiriyorum şimdi :D böyle birşeyden haberim olsaydı önceden sro mro dinlemezdim alayına giderdim :D

----------

bu nasıl bir üyelik sistemi kod isteyene kadar öldüm be :D halaa alamadım uğraşiyorum :D

indiriyorum şimdi :D böyle birşeyden haberim olsaydı önceden sro mro dinlemezdim alayına giderdim :D

----------

bu nasıl bir üyelik sistemi kod isteyene kadar öldüm be :D halaa alamadım uğraşiyorum :D
Beni de uğraştırdı baya yapamadıysan hala yardımcı olayım

Beyler gelin Batuhan'la yani Castor'la takılıyoruz. Oyun keyifli oynayak hep birlikte istek olursa rehber tarzı bir şey ayarlarım.

2vxemxg.png

Oyunla ilgili bir kaç video koyabilir misiniz konuya? Nasıl bir formata sahip onlarıda eklerseniz çok güzel olur...

Ekledim kardeşim.

----------

Beytullahcım şu an dizi izliyordum fakat madem çekeyim birazdan bekleyin. :D

Seni rahatsız etmek istemem,boş olduğun bir zamanda canın isterse koyarsın :)

Merak ettiğim bir hususda ; pokemona saldırı şekli nasıl oluyor ? Pokemon indigo browser oyunu gibi mi yoksa farklı mı ?

Seni rahatsız etmek istemem,boş olduğun bir zamanda canın isterse koyarsın :)

Merak ettiğim bir hususda ; pokemona saldırı şekli nasıl oluyor ? Pokemon indigo browser oyunu gibi mi yoksa farklı mı ?
Ya sıkıntı şu ki ben video olayından pek anlamam :D Bunun boyutunu nasıl düşürüyoruz çok uzun sürecek?

Geri