• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Polka noktaları yapımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
ilk olarak 400*400 boş bi syfa açıyoruz.

1.Adım: Aşağıda da gördüğünüz gibi, layers-channels-paths panelimizden, channels sekmesine tıklayıp, daha sonra yeni bir channel oluşturmak için aşağıdan create a new channel sekmesine tıklıyoruz.

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

n8kna.gif

1zecuwz.gif

2.Adım: Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra göreceksiniz ki alpha 1 adında bir channel oluştu. Şimdi, gradient tool
gr.gif
ile, ( üst renk siyah, alt renk beyaz ) aşağıdaki ayarları yaparak, ortadan köşeye doğru çiziyoruz.

11ub969.gif

adjki8.gif

eğer sonuç böle bişeyse doğru yoldasınız.

335hba0.gif

3.Adım: Şimdi de, Filter > Pixelate > Color Halftone yolunu kullanarak polka noktalarımızı çizmiş oluyoruz..

24zenn5.gif

4.Adım: Ctrl tuşunu basılı tutup Alpha 1 channel’ımıza tıklıyoruz. ( Bu işlem polka halkalarını seçecek ) Sonra Select > Inverse yolunu kullanıp seçimimizi tersine çeviriyoruz. Daha sonra Ctrl + C kısayolunu kullanarak polka halkalarımızı kopyalıyoruz.

5.Adım: Tekrar yukarıdan layers-channels-paths panelinden, layers butonuna tıklayıp, katmanlarımızın olduğu kısıma geçiyoruz. Ve burada yeni bir layer oluşturup, oraya Ctrl + V kısayolu ile az önce kopyaladığımız polka noktalarımızı yapıştırıyoruz..

işlem tamamdır. artık polka noktalarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

benim yapımım çaylak bi polka:pro
aadcht.gif

konu alıntıdır ama düzen bana aittir:-*:-x heee bide örnek polkada bana aitttir:dnc:

Geri