• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

positive GaminG # SurF. [Efsane Geri Döndü] [46.20.10.211]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pgtim
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pgtim

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Haz 2014
Puanı
0
Serverimizda "Lan" kelimesi küfür ve kısaltmaları yasaktır.
Değişen Ve Yenilenen Yüzüyle positive Gaming # Surf Server'i Size Sunmaktan Zevk Duyuyoruz:
Logo.png
Ip: 46.45.171.15

Dns:cs.pGtim.net
Slot:30+2
İnternet Sitesi: www.pGtim.net
Facebook Sayfası: fb.pGtim.net
Teamspeak Adresi: ts3.pGtim.net
İletişim: http://www.pGtim.net (CANLI DESTEK Sistemi) ya da satis@[B][U][URL="http://www.duslerforum.org/member.php?u=159395"]pGtim[/URL][/U].net (Skype)- Maillere Cevap Verilmez

Ayrıntılı Adminlik Fiyatları için sitemizi ziyaret edin.

Türkiyenin En Kaliteli Surf Serveri Olan positive Gam!ng Surf Serverimizda Sizleri Aramızda Görmek İstiyoruz

positive Gaming Surf Serveri Türkiye'de Özel Yapan nedir?:

• Bir Surf Serverda İlk Ve Tek 4 Koruma Bir Arada! Üstelik Bütün Haritalarda! ( Buy
    virgulll.gif
    Buy çıkışı
    virgulll.gif
    Base ve Kafes)
  • Buy
    virgulll.gif
    Buy çıkışı Ve Kafes Koruması: Bu Bölgelerde oyuncular Birbirini Vuramaz. Ayrıca Bu bölgelerde pusmayı & Beklemeyi önlemek Amacıyla Otomatik Teleport Eklentimiz Sayesinde oyuncular Buy'da 25 Kafeste 5 Saniyeden Fazla Bekleyemez.
  • Base Koruması: Otomatik Teleport eklentimiz Sayesinde Oyuncular 5 Saniyeden Fazla basede bekleyemez böylece Base pusma v.b Önlenir.
  • Serverimizin tüm özelliklerini daha yakından tanımak için buraya tıklayın..

Diğer Özellikler:

• Serverimizin %95'i Türkçedir.
  • Türkçe Radyo mevcuttur
  • Paraşut
    virgulll.gif
    BunnyHop Vardır
  • Adminler Tecrübelidir
  • Pusması Yasak Olan Yerlerde Oto Teleport ( Işınlanma ) Eklentisi Vardır.
  • 7/24 Admin ve Skype Desteği Vardır
  • Oto Silahlar Yasaktır ve oyuncuların busilahları alıp kullanmaları imkansızdır.
  • [li]Top 15. Haftada 1 Sıfırlanır 1.ye Yetkili slotluk hediye edilir. En çok online olan oyuncumuza da Yetkili Slotluk Hediye Edilir:Online Süreleri İçin Tıklayın
  • 2 Haftaya Bir Hafta Sonları Adminlik Yarışması Yapılmaktadır.

Unutmayın Amacımız Maddiyat Değil Sizlere Kaliteli
virgulll.gif
Küfürsüz Güzel Bir Surf Ortamı Sağlamak
İYİ OYUNLAR!
[/B]

Son düzenleme:
Geri