• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Poz Vermeyi Bilmemek

Kamufle_

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ağu 2011
Puanı
50
Arkadaşlar fotoğraf çekinirken ne yapıyorduk ? :D
Poz vermeyi bilen birisi söylesin :D

Saçma sapan mimikler yapıp fotoğraflarda rezil olmak istemiyorum artık :D

senin için çok güzel bi poz buldum :D
1_2572009103711_14304-1.jpg

tabi sende bu kadar güzel dururmu bilemem :P

arkadaşlar fotoğrafçılar yardımcı oluyormu cidden bende resimlerde gülemiyorum çok sert duruyorum :)

Walla şöyle söyliyim bi kere milletten özenmiceksin bak bana ben her fotomda gülerim mesela tren yolunca bi foto çekindim nerdeyse 2 hafta oldu tüm memlekettekiler gitmiş tren yolunda foto çekinmiş ben fotoları faceye yüklerim eyer başkası yaptıysa onu kaldırırım 2000tane foto warsa 5tanesini atarım öyle direk 30 40 50 tane atıp pen yinephen bhen falan filan yazmam sade :) şimdi poz vermeye gelince gülmek herkeze yakışmaya bilir onu kendin beğeniceksin ona göre atıcaksın 2000tane yerine sen 10000bin tane çekiceksin millet sana googlede gördüklerini gösterir ama onlarda durdugu gibi durmaz , bnm saçım uzundu sırf birisine özeniyosun sen dediler diye güzelim saçlarımı kestirdim ÖZENTİLİK YAPMA GENÇ :D

Walla şöyle söyliyim bi kere milletten özenmiceksin bak bana ben her fotomda gülerim mesela tren yolunca bi foto çekindim nerdeyse 2 hafta oldu tüm memlekettekiler gitmiş tren yolunda foto çekinmiş ben fotoları faceye yüklerim eyer başkası yaptıysa onu kaldırırım 2000tane foto warsa 5tanesini atarım öyle direk 30 40 50 tane atıp pen yinephen bhen falan filan yazmam sade :) şimdi poz vermeye gelince gülmek herkeze yakışmaya bilir onu kendin beğeniceksin ona göre atıcaksın 2000tane yerine sen 10000bin tane çekiceksin millet sana googlede gördüklerini gösterir ama onlarda durdugu gibi durmaz , bnm saçım uzundu sırf birisine özeniyosun sen dediler diye güzelim saçlarımı kestirdim ÖZENTİLİK YAPMA GENÇ :D

Konuya atlamak gibi olacak ama çevrenin düşündükleri seninkilerden önemli olmamalı

Yok problem değilde bunu birde yakın kız arkadaşlarım dan 2 3 kişi söyliyince morelim bozuldu bende kestirdim pişmanmısın dersen evet pişmanım :))

Uzun saç emektir bilirim. Ben de 1yıldan fazladır uzatıyorum. Bana da uzatma diyenler oldu(özellikle de müdür yardımcısı :D ) . Kendi kardeşim bile uzatma dedi ama ben pek umursamadım. Görüşleri tabi dikkate alacaksın. Ama önemli olan kendi isteğin :)

Geri