• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Prandelli'den Olay Sözler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
fft104mm3228474.jpg

PRANDELLİ

“Evet, sıkıntılıyız. İstediğimiz sonuçları alamıyoruz ve dolayısıyla da taraftarımızı memnun edemiyoruz. Ancak benim
yaşadıklarım bununla sınırlı değil. Maçlardan önce ve sonra tesislerde, soyunma odalarında büyük fırtınalar kopuyor. Gerçekten de büyük bir moral bozukluğu var. Çünkü futbolcularıma uzun süredir ödeme yapılmıyor. Ben diğer sorunların yanında bir de bunlarla uğraşıyorum. Onları teselli etmeye, zor da olsa sahaya çıkmaları konusunda ikna etmeye çalışıyorum, sürekli konuşuyorum...”

‘Umarım yeni yönetim çözer’

“Galatasaray olarak rakibe karşı nasıl bir taktikle, felsefeyle sahaya çıkacağımızı düşünmem, bunun üzerine kafa yormam gerekirken ben takımım, futbolcularım sahaya çıkıyor diye seviniyorum. Doğrusunu söylemek gerekirse bu konuda onları haklı da buluyorum. Uzun süredir paralarını alamadıkları için gerçek performanslarını sahaya yansıtamıyorlar, kafaları başka alanda. Umarım bu sorunumuzu yeni yönetim bir an önce çözer.”

bir yandanda haklı olayın bu yönleri hiç bize yansıtılmıyor tek suçlu teknik heyet gibi gösteriliyor

Hiç olay değil bu sözler normal olan şeyler sonuçta başlık olmamış.

bu adam ilk geldiginde bir şeyler yapar sanıyodum mancinin taklidi çıktı :S

Ben hayatta hiç kaybetmedim kaybetmemde benimle sidik yarıştırma asitinde boğarım seni :)
1 söz vardır büyük lokma ye büyük konuşma 3 günde nasıl bir insan olduğunu belirttin zaten saçma sapan isyankar konular açtın vs vs çocuk gibisin

1 söz vardır büyük lokma ye büyük konuşma 3 günde nasıl bir insan olduğunu belirttin zaten saçma sapan isyankar konular açtın vs vs çocuk gibisin

:D La oğlum Allah aşkına bir git ya büyükte konuşurum büyükte oynarım benim iddaa kotam 5-10 tl değil kaybetsemde tekrar oynarım anlatabildim mi insalık dersini senden almam sana insalık dersi veririm ben çocuk gibi yediremeyip uğraşansa sensin o yüzden bana boş yapma

:D La oğlum Allah aşkına bir git ya büyükte konuşurum büyükte oynarım benim iddaa kotam 5-10 tl değil kaybetsemde tekrar oynarım anlatabildim mi insalık dersini senden almam sana insalık dersi veririm ben çocuk gibi yediremeyip uğraşansa sensin o yüzden bana boş yapma
Adam gibi gruba girebilir miyiz dedik saçma sapan tersledin terslersen tersi görürsün

Yok yok sizde tartışmayın iddaa bölümü ne güzel gelişiyor işte bu senin onların sayesinde , gurur duymalısınız :)

Yav zafer bırak tartışalım nasıl olsa ne kadar konuşsada sonuç birşeyi değiştirmicek iddaa bölümünü geliştiririz sorun değil hafta sonu kazanan kuponları koyarım ben :D

Geri