• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Premium Quest Ticket Nedir?? (Cevabı İçeride Buyrun)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IBayMuI
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IBayMuI

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Haz 2009
Puanı
4
Premium Quest Ticket Nedir ?
Premium Plus görevi gibidir 1 kez alır ve çalıştırınca başlar.

Premium Quest Ticket Kaç Silk ?
Premium Quest Ticket 60 Silk'tir.

Premium Quest Ticket Nasıl Kullanılır ?
Premium Quest Ticket çalıştırıldıktan sonra 1 kez kullanılır 60 silk verilir 10k SP kaznaılır.

Not:Alıntıdır...

----------

Ama Bazı Söylentilere Göre 3 Kere Alındıgıda Var Denemekte Fayda Var :)

Son düzenleme:
İsro bayadır oynamıyorum çoğu şey değişmiş Eski göreve noldu pruficalition mudur nedir ?

Bu sadece 10k sp mi vercek :S at çöpe

Valla 10 k sp veriyorsa hiç almayın gidin cavede 1 saate fazlasıyla kasarsın :)

Yeni server a başlayanlar için ilaç gibi bence parası olan alıyo king oluyo :)

Beyler

Benim anlamadıgım şey bu görevi yapmak için 2 gün süremizmi var yoksa istediğimiz güne kadar yapıp verebilir miyiz

Arkadaşlar şimdi bu bana biraz kafa karıştırıcı geldi. Şimdi ben bu ticketi aldığımda sadece premium görevini yerine getirmek için mi kullanacak. Eğer öyle ise neden 4 hafta süresi var şimdi alacam tam bir bilgi edinemediğim için alamıyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ne şekilde olduğu hakkında tam bilgi verirseniz sevinirim ve bu konu hakkında bilgi arayanlardan çok yardımcı olur.

Geri