• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Press any key to continue booting.

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
[h=3]FATAL ERROR: SLIC table pointer isn't what it should be (RSDT). Press any key to continue booting.[/h]
Bu hatanın çözümünü bilen varmı acaba ?

8nY11k.jpg

Bilgisayar açılırken CTRL+R'ye bas. Bir yerde okudum senin için araşıtırırken, CTRL+R'ye bastıktan sonra doğaçlama yapacaksın. :D

####

Sen F8 tuşu ile Güvenli Mod'da bilgisayarını aç, sonra yedeklerini al. Temizinden bi format çek. Driverları kur ardından Recovery'ni yükle. Sonra kurul koltuğuna otur. :)

oha ömrümde ilk defa böyle hata gördüm ibretlik :D

Bu hatayı hard diskte bad sector olduğu zaman alıyorsun diye biliyorum.Bilgisayarın hdd sinin windows kurulu olan kısmında ısıdan yada darbe sonucu muhtemelen bir hata oluşmuş ve windows başlatılamıyor.Yeni hdd kesin çözüm.Format atarsan da bir müddet yapmayabilir ama sonunda yine yapacaktır.

Ya HDD'de hiç bir sorun yok sadece açılırken bu hatayı veriyor ve herhangi bir tuşa basmadıkcada windows'u başlatmıyor.

Geri