• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Private] SBot - Crack ( Güncel :Şubat )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan R0bat
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

R0bat

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Haz 2009
Puanı
23
Gereksiz

gereksiz

Son düzenleme:
Mbot da satıyor fakat crackli versiyonu forumda var. Tabii yönetimden yanıtlarlarsa daha iyi bir bilgiye sahip olabilirsin

Paylaşıyorsan paylaş bizim açımızdan bir sıkıntısı yok. Yinede kullanacak olan herkes kendi önemlemlerini alıp kontrollerini sağlasınlar biz yaşanacak hiç bir durumdan dolayı sorumlu tutulmak istemiyoruz.

Böyle bir şey varsa süper olur tabi önce forum yöneticileri incelerse iyi olur :)
Böyle birşey var çalıştığınında kanıtı var gerekli taramalar yapıldıktan sonra koyabilirim , DeepBlue'de izin vermişken.

- - - Güncellendi - - -

Paylaşıyorsan paylaş bizim açımızdan bir sıkıntısı yok. Yinede kullanacak olan herkes kendi önemlemlerini alıp kontrollerini sağlasınlar biz yaşanacak hiç bir durumdan dolayı sorumlu tutulmak istemiyoruz.
Paylaşıyorsan paylaş'da ben forumun yararı için yapmak istiyorum böyle bişey sıkıntı yok gerekli önlemler alınıp kontrol edilir. Sonucta azda olsa karşılıksız bizde foruma birşeyler katmış random kullanıcılarız.
Yaşanan sıkıntılardan tabikide sorumlu tutulmayacagınızı not olarak eklerim.

Sbot crack çok uzun zamandır ortalıkta ve yabanacı forumda da paylaşımı yapıldı boşa zahmet edip cracklemişssin (!) sen :D

Sbot crack çok uzun zamandır ortalıkta ve yabanacı forumda da paylaşımı yapıldı boşa zahmet edip cracklemişssin (!) sen :D
dedğin gibi yabancı forum :)
ayrıca pek de zahmet vermedi 30 dakika kadar bir süremi aldı o sürede cok güzel geçti ufak çaplı amacıma ulaştım :)

Ulusal sürümlerde, güncellemeler devam ettiği için haliyle botta güncelleniyor. Crackleyip, paylaşacağın sürüm, bir süre sonra eskide kalıcak zaten. Sadece Privateler için faydalı olacaktır. Gerçi, mbot'ada alıştı insanlar. Eski köye, yeni adet getirme :D

Bro pm atarsan deneyebilirim geri dönüş yaparım.

Crack Dosyasını Akşam Saat'lerinde paylaşmayı düşünüyorum ama böyle direk link vermek yerine ne biliyim yorum atılınca açılan link tarzında bişey yapmayı düşünüyorum bir kaç kişiye sorduktan sonra..
öyle olursa hem forum hit'i ve ziyaretci açısından iyileştirici olabilir :)
Hiç bir türk formunda olmamasıda biraz Crack dosyasını değerli kılıyor :beer

Crack Dosyasını Akşam Saat'lerinde paylaşmayı düşünüyorum ama böyle direk link vermek yerine ne biliyim yorum atılınca açılan link tarzında bişey yapmayı düşünüyorum bir kaç kişiye sorduktan sonra..
öyle olursa hem forum hit'i ve ziyaretci açısından iyileştirici olabilir :)
Hiç bir türk formunda olmamasıda biraz Crack dosyasını değerli kılıyor :beer

http://www.elitepvpers.com/forum/pr.../4237007-sbot-crack-1-038-a.html#post35717740 bu değil dimi ?

Linkini burayada atsan özel mesaj yoluyla atcagına dostum :) Herkes faydalansa ...

Son düzenleme:
Malesef paylaştığın linkteki dosya ile benim sBot Crack ile uzaktan yakından alakası yoktur :spn:
- - - Güncellendi - - -
alakası yoksa kardesım bızımle paylasırmısın eğer özelden atıcaksanda beklerim. Sağol şimdiden

Sbot Crack ÇALIŞIYOR.

maxigamebanner1.png

Merhaba değerli Maxigame Forum üyeleri,
ePvP forumunda yaklaşık 1 ay önce paylaşılan linkler tekrar güncellenmiş ve stabil şekilde çalışan sBot'u sizlerle paylaşıyorum. Üyelerin aksine sizle paylaşmamın nedeni ise herhangi bir virüs veya başka bir tehlikeli içerik eklenmeden saf şekilde paylaşılmış olan crack dosyasını kullanabilmeniz için konu açma gereği ve sizleri bilgilendirme gereği duydum.

Not: sBot'un içinde crackli olduğu için virüs bulunmaktadır. Botu kullanacak olan herkesin MaxiGame'in mesuliyetinde olmayacağını bilmesini ve buna göre kullanmasını tavsiye ederiz.

maxayrac3.jpg

vbYPJv.png
sBotP-Crack(v1.038)#MaxiGame.org
8PV20A.png
Boyut : 12.71MB
8PV20A.png
SHA256 : cdf0db6fb425081059db73b3ea5d03d225f0d5b93cad784078169c05a1607838
8PV20A.png
Tarama Sonucu : 25/58
8PV20A.png
Rar Şifresi :
adVMBB.png

maxayrac3.jpg

sBotP Crack - Kurulumu

1. sBotP_1.0.38'e tıklıyoruz ve sBot'u açıyoruz.

2. Açılan sBot ekranında üstteki menüden Settings'e tıkladıktan sonra Choose Silkroad Directory yazısına tıklıyoruz ve oynadığınız private server silkroad klasörünü gösteriyoruz.

3. Ardından bot Restarted diyor ve tekrar botumuzu açıyoruz.

4. sBot'umuz tekrar açıldıktan sonra sadece yukarıdaki Botserver settings kısmından Save login information and automatically connect on startup kısmını işaretleyip "Login" e tıklıyoruz.
5. Birkaç saniye bekledikten sonra en alt kısımda botun relog tuttuğu kısımda Login succesfull, have fun :) yazısını gördükten sonra botumuzu süresiz kullanabiliriz.

Qa12pk.png

Son düzenleme:
Geri