• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Private Serv Açanların veya Açmak isteyenlerin Dikkatine ...

alpdagli93

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2010
Puanı
1
İyi Günler arkadaşlar şuan birçok insan private serv açıyor ve bu servlar tutmuyor cogunlukla İtem dagıtımı ve Oyundaki sorunlardan dolayı gelelim sizlere önerebilecegim gerçekten oyuncuların hosuna gidebilicek emek harcayarak oynanan bi sro çıkarın ...

Serv cap 110' nu geçmemesi daha guzel gelelim sisteme şimdi oyun ilgi çeken emek harcamaktır örnkleme yaparsak Yeni yeni uniqler içlerinden gold coin gibi şeyler düşebilir canavarlardan iron coin düşse diyelim bunları bırıktırerek sılah flan alınması cok makul birşeydir arabatıya kacmamak şartıyla tabi , iron coin moblardan degılde thef hunter canavarlarından düşebilir , free silk kesinlikle olması lazm ki eger olmazsa bi oyunda kesinlikle reverse gold ile satılması gerekiyor coğu insan reverse olmayan oyunda oynamak istemiyor bunu kendımdende biliyorum biraz sıkıcı gelebilir size fikirlerim ama şuan ki zamanda millet zevk almaya calısmak ıstıyor eskısı gıbı çabalamak ugrasmak ıstıyor he ben böle bi sw actım para nasıl kazanıcama o sw nasıl yurutucem dıyenlere cevabım . Clean Npcden alınan silahları satabilirsiniz . Silki Az verip yani sadice pre gibi vs şeyleri alıcak kadar verip silk satabilirsiniz , adv +4 satabilirsiniz arabatıya kacmamak satıyla yani +5 +7 gıbı adv satmayarak , global satabilirsiniz , dmg scrol satabilirsiniz , vip rutbeleri satabilirsiniz yani oyunda olan yapılan birşeyi satarsanız çok guzel olur örn : Power a itemler holo templeden dusuyorsa b grade olanlar baska unıqlerden dusuyor a grade olanları satabilirsiniz emek hırsızlıgı olmasın b grade satılmaz ... Kendinizi düşünmeden oyuncuları düşüneceksiniz .

Aklımda birçok özellik ve yenilikler oyuncu çekebilicek fikirler var he sen neden açmıyorsun biz gelelim diyenlere malesef okadar param ve bilgim yok sadice açıcak olanlar için fikir sunabilirim ...

Kısacası Dikkat Edilicek Ve Yapılacak İşlemler

Job rate Yüksek Olması
Gold ve Coinlerle bişelerin Satın Alınması
Holy Temple Uniqlere : Silk itemleri veya Silah konulması Not : Elbiseler coin ile Silahlar Canavardan düşebilir
Fgw yerine CTF olması moblardan değilde pvp yapıp adamları kestıgımızde verilen itemlerle bişelerin satın alınması

Ewent Olarak

Gm Bulma , Pt From , Uniq Arama , Pvp Turnuvası , Rank Sistemleri ( Thef , Hunter , Trader , Acedemy ) ve birçok ewent yapılabilir ...

Exp , Sp , Sox Ratelerine gelince

Exp sp kasmak kolaysa birşey yapmaya gerek yok ama kasmak zor ise pandora box gibi so ok ewentinden alınabilicek cesıtlı kasmaya yardımcı itemler eklenebilir

Yeni Bir Npc

İçinde : Reverse , Pandora Box , Uniq Kağıtları Elitesiz , Dressler , Silahlar vs..

Kaılıyorum Dostum ..!

Her Gün Bir Privae Server Açıyorlar ..!

vSro 'nun Sonunu Merak Ediyorum.. !

:)

Katılıyorum dediklerine...Birşey bilmeyip server açanlar var mümkünse hiç açmasınlar boşuna player emekleri gidiyor..Açılcaksa profesyonel bir ekip ve sistemle açılmalı..Oyunda emek olmalı ama oyuncuyu sıkıcak kadarda zor olmamalı..Farklı eventler ve değişik sistemler olmalı yani oyuncu sıkılmamalı..Seninde dediğin gibi a grade uniqueden düşüpte b grade satmak çok mantıksız bence..Server ilk günlerde sürekli kapatılıp açılmamalı..Test yapıp bütün sorunlar çözülünce açılmalı..Yönetimde oyuncularla ilgilenmeli..En önemliside IP limit..bence en fazla 4 yeter

Geri