• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Private server hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan EvilMiyu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

EvilMiyu

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Tem 2015
Puanı
2
Merhaba arkadaşlar , bizler priveta serverlar hakkında bilgi edinmek istiyoruz oyuncuya nekadar hitap edersek elimizden geldiğince iyi bir oyun sunup sorunsuzca devam etsede ilk günler 500 userde görsek aradan 1/2 hafta sonrasında çok büyük user kaybına uğruyoruz amacımız para kazanmak değil süreklilik ilkesi fakat oyuncuları nasıl serverda tutabiliriz biz biryerde yanlış mı yapıyoruz bilgilendirirseniz seviniriz.:zzz:

Merhaba arkadaşlar , bizler priveta serverlar hakkında bilgi edinmek istiyoruz oyuncuya nekadar hitap edersek elimizden geldiğince iyi bir oyun sunup sorunsuzca devam etsede ilk günler 500 userde görsek aradan 1/2 hafta sonrasında çok büyük user kaybına uğruyoruz amacımız para kazanmak değil süreklilik ilkesi fakat oyuncuları nasıl serverda tutabiliriz biz biryerde yanlış mı yapıyoruz bilgilendirirseniz seviniriz.:zzz:

Tutamazsınız. Olmayan birşey arıyorsunuz. Bazı istisnalar var ama çok nadir şeyler. Zaten buraya gelip böyle bir konu açıp bu soruyu ciddi ciddi soruyorsanız eğer o istisnalardan olma durumunuz pek mümkün değil.

Piyasada maximum 5 server tutmuştur bu zamana kadar.Onlarında tutma sebebi çok iyi edit yapmaları veya çok iyi yapımcılar oldukları için değil.
Bir guild diyor ki ben bu servere başlıyorum.Yayıyor o haberi daha sonra bunların düşman guildide onlarla kapışmak için oraya başlıyor,derken bir kaç guild başlıyor ve oyunda ciddi online oluyor.Senlik benlik bir şey değil bu yani.

Tutamazsınız. Olmayan birşey arıyorsunuz. Bazı istisnalar var ama çok nadir şeyler. Zaten buraya gelip böyle bir konu açıp bu soruyu ciddi ciddi soruyorsanız eğer o istisnalardan olma durumunuz pek mümkün değil.
Ciddi ciddi soruyorsak değil fikir almak amacımız yanlışımız varise düzeltilmesi hatalarımız olabilir kimse hatasız değildir.

----------

Piyasada maximum 5 server tutmuştur bu zamana kadar.Onlarında tutma sebebi çok iyi edit yapmaları veya çok iyi yapımcılar oldukları için değil.
Bir guild diyor ki ben bu servere başlıyorum.Yayıyor o haberi daha sonra bunların düşman guildide onlarla kapışmak için oraya başlıyor,derken bir kaç guild başlıyor ve oyunda ciddi online oluyor.Senlik benlik bir şey değil bu yani.
Buna katılıyorum çok haklısın.

Yani serverim tutsun diyorsan o guildleri bulup konuşacaksın,ben böyle oyun açıyorum diye.İşe yarar mı bilmem ama şansını dene en azından.
He,uzun soluklu olmaz onu bi kafandan çıkart ilk önce.Oyunu yabancılara kapatacaksan o zamanda Türk 2 tane sağlam guild var. Futuristic ve GameWarriorS bunları bulman lazım.
Açmayı düşünürsen de şimdiden başarılar sana...

Yani serverim tutsun diyorsan o guildleri bulup konuşacaksın,ben böyle oyun açıyorum diye.İşe yarar mı bilmem ama şansını dene en azından.
He,uzun soluklu olmaz onu bi kafandan çıkart ilk önce.Oyunu yabancılara kapatacaksan o zamanda Türk 2 tane sağlam guild var. Futuristic ve GameWarriorS bunları bulman lazım.
Açmayı düşünürsen de şimdiden başarılar sana...
Türk p server insanlarda öyle bi izlenim bırakmışki insanlar oynamıyorlar , yabancı x adlı şahıs ile türk x adlı şahıs aynı özellikte p server açtıklarında yabancı hiç bişey bilmesede , sırf sürümden kazanıyor bu yüzden bizde bunlara göre davranacağız artık.

Pvp server elitesro tek gecerim :) olsa yine oynarım Luck power olmadan + 7 bastık hey gidi günler

Guild konusuna katılıyorum, oyunu bırakmıyorlar çünkü savaş halindeler. Oyuncuları da birlik olduğu için uzunca bir süre oynuyorlar. Böyle böyle devamlılık sağlanıyor, ama iyi editte bu konuda olumlu bir etken.

Pvp server elitesro tek gecerim :) olsa yine oynarım Luck power olmadan + 7 bastık hey gidi günler

Acilsada oynasak yaaa,ne guzel gunlerdi arkadas.5 defa setimi 110 cap geliyor diye satmistim :D

Diger arkadasta dogru demis Futu,gw,eg gibi guildler birbirileriyle baglantili.Yani hep beraber oynuyorlar,dusman olduklari icinde cekismeli geciyor.Ama soyle birkac sey var.Serverda kufur yasak dersen hepsini banlaman gerek :) Kapismalarinda ana avrat hicbirsey kalmiyor :) İkinciside 10 gun falan sonra acilacak yabanci servera gidiyorlar hepsi,yani kafadan birkac ay baska here cekmek imkansiz :) (Server buyuk husrana ugrarmadigi surece)

Geri