• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Private Server kurumu hakkında yardımcı olurmusunuz ?

kill4kill

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 Ara 2015
Puanı
0
Herkese merhaba.
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi sizlere Silkroad Private Server kurulumu hakkında bilgi isteyeceğim...
Yaklaşık 1 senedir server kurma isteğim var fakat yeterli bilgiye sahip değilim.Kendi bilgisayarıma kendi kurulumumu değilde, herhangi bir sunucu şirketinden satın alıp GM olmak istiyorum.Acaba kurulumu nasıl oluyor ? Edit işlemleri kim tarafından yapılıyor , maliyeti ne kadar ? Önerebileceğiniz şirket varmı ?
Bir kaç sunucu şirketinin web sitesine baktım fakat tam çözemedim.Destekli-Desteksiz olarak ayrılıyor.Bunlarda edit işlemi ayrılıyomu ?Bunlar hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Sana verebileceğim tek tavsiye, piyasada bilinen ve saçma sapan işler yapan firmalara bulaşmaman. Elini verirsin, kolunu geri alamazsın. Alayı çakal ve dolandırıcı. Bu işi hakkıyla yapan adamlar ile çalış. Ücretli ve isteğe göre edit yapan editörler de var, şirket adı altında dolandıranlar da. Bu ince çizgiyi iyi yakalamalısın. Bende ücretli edit hizmetleri veriyorum. Tabi bunun yanında [MENTION=32329]onurgs59[/MENTION] a da güvenebilirsin.

Geri