• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Private Server

Nasıl bir serverde oynamak istersiniz ?

• 80 cap only ch / silk satişi

Kullanılan: 8 23.5%
  • 90 cap ch & eu / silk satişi

Kullanılan: 1 2.9%
  • 90 cap only ch / silk satişi

Kullanılan: 4 11.8%
  • 100 cap ch & eu / silk satişi

Kullanılan: 6 17.6%
  • 100 cap ch / silk satişi

Kullanılan: 5 14.7%
  • 110 cap ch & eu / silk satişi

Kullanılan: 4 11.8%
  • 120 cap ch & eu / silk satişi

Kullanılan: 6 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    34

OverLimits

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
3
Arkadasla yeni bir server açmayi planlıyorum sizlerdende fikir almak istedim. Aklımda;

1- 80 cap only chinese - silk satişı ( 25 exp rate / 150k sp başlangıç / 1.5x sox drop rate )
2- 90 cap only chinese - silk satisi ( 35x exp rate / 150k sp başlangıç / 2x sox drop rate )
3- 90 cap eu & ch - silk satişi var ( 30x exp rate / 50k sp başlangıç / 1.5x sox drop rate )
4- 100 cap eu & ch - silk satisi var ( 50x exp rate / 250k sp baslangıç / 2x sox rate )
5- 100 cap only chinese - silk satişi var ( 50x exp rate / 250k sp baslangıç / 2x sox rate )
6- 110 cap eu & ch - silk satişi var ( 100x exp rate / 300k sp başlangıç / 1.5x sox rate )
7. 120 cap eu & ch - silk satişi var ( 150x exp rate / 300k sp başlangıç / 1.5x sox rate )

Benim aklimdakiler bunlar, sizinde fikirleriniz varsa ona gore haraket ederim. Lütfen fikirlerinizi paylaşın ve oynamak istediğiniz, ve diğerlerininde oynayabileceği ve uzun soluklu bir server için önerilerde bulunun. Teşekkürler..

Son düzenleme:
Bence 4 numaralı seçenek fakat free silk olsun sadece premium magic pop vb. satışı olmalı. Çünkü item veya silk satışı olursa emek versen bile para yatıran bir adım önde oluyor oyun dengesi bozuluyor ve isrodan pek şaşmamalı coin sistemi rebirth vb. ırkların güçleri vb üzerinde oynanmamalı job pvp battle arena unique gibi sürekli yapılıcak ve yapıldığında ödüller kazanılabilecek sistemler olmalı ve en kritik nokta oyuncu .Oyuncu toplanabilmesi için facebook twitter maxigame vb siteler üzerinden 1-2 hafta önce duyrulup kitle oluşturulmalı diyorum :)

Bence 4 numaralı seçenek fakat free silk olsun sadece premium magic pop vb. satışı olmalı. Çünkü item veya silk satışı olursa emek versen bile para yatıran bir adım önde oluyor oyun dengesi bozuluyor ve isrodan pek şaşmamalı coin sistemi rebirth vb. ırkların güçleri vb üzerinde oynanmamalı job pvp battle arena unique gibi sürekli yapılıcak ve yapıldığında ödüller kazanılabilecek sistemler olmalı ve en kritik nokta oyuncu .Oyuncu toplanabilmesi için facebook twitter maxigame vb siteler üzerinden 1-2 hafta önce duyrulup kitle oluşturulmalı diyorum :)

Tam düşündüğüm gibi söylüyorsun. Zaten açacağım server old school olacak yani coin gibi saçma şeyleri oyuna katmayı düşünmüyorum. Free silk yapıp, devil, pre gibi itemleri parali yapmak üzerine diğer arkadaşlarada danışayım. Ama şu anda piyasada çok 80/90 cap yok 80/90 cap düşünüyordum. Cevabın için teşekkürler...

Tabi sadece 80 cap old school silkroad da olabilir devil a grade paralı olur b grade %5-10 olanlarda event hediyesi olabilir isro nun güzel dönemleri gibi rateler çok yüksek olmamalı x15-35 arası exp sp ise 20-30x olmalı droplar 5-10x ideal herkes emek vermeli fakat çok aktivite olmalı günlük job war eventleri uniqueler battle arena saat başı bile olabilir yani ctf de kesinlikle olmalı yoksa oyuncular setlerini yapınca bırakıyor.İsronun halen elinde belli bir oyuncu kitlesinin olmasının nedenide bu sürekli yeni eventler ve aktiviteler getiriliyor sizde bunları yaparsanız yürür gider.Bugünler bugsuz lagsız dcsiz ve eski günlerdeki gibi pro oyuncuların oynadığı sw bulmak çok zor çoğu server 1 hafta sürüyor

Bence cap iyice düşsün 60-70 olsun, xp rate de 10x civarı olursa daha zevkli olur, ve tabiki sadece ch

Oldum olası 80-90-100 capleri sevmişimdir. 80-100 özellikle ama 90ın da gideri var :D
Şu an 80-90 cap yok gibi bir şey. Her yer 110+ neredeyse ve 100 caplerde iğrenç özellikte.
Bunları değerlendirmelisin bence ve 110 capi hiç düşünmemelisin.

80 chn :) eu olmasına karşıyım buffları alan dagıtıyor ortalıgı chn charda öyle bi durum yok :)

100 cap ch/eu sırf o 10d glavie ve staff ın görüntüsü için oynanır :D

70-80-90 cap sadece ch exp rate 5x veya 3.5x lvl kasımı görevlere dayalı botun olmayacağı bi server candır.hergün check olmayan ve 300~400 real playerın olduğu bi server oynanır

eger benim gibi sjsro ecsroyu uzun donem oynamis yeni sro sistemleri pek sevmeyen bir oyuncu kitlesi ariyorsan bana kalirsa (ki bunu daha hicbir server basarmis degil) sunlar oyle cok fazla olmayacak ve dw e hate canli olmali jobwar yapilmali :) zaten bunu tutturabilirsen server ayakta kalir ve oyuncular kolay kolay birakmaz :) sjsro da 90 cap 70 skills ne kadar anlamsiz sacma gelse de east gate deki jobwarlar s gatedeki pvpler oyunu canli tuttu, o kadar lag ve skill sorunu olmasina ragmen :) kisacasi sjsro gibi oldschool bir server tutulabilir diye dusunuyorum :)

Simdiden basarilar dilerim

Şuan piyasada 90 ve 110cap server çok ve hepsi rağbet görüyor.
Fakat şuanki piyasaya bakarsan mantık olarak 100cap CH & EU yada 100cap sadece CH açmalısın ki server'a oyuncu toplayabilesin.
Sistemleri ve oyunun mantıken süper olması lazım birazda. Doğaçlama yaparak önceki 100cap sw'lerin ömürlerine ve araştırmalarını yaparsan server tutturabilirsin tabi iyi bir ekip çalışması ister..

Şuan LİSELİ diye tabir edilen küçük çocuklar bile DDOS atabiliyor. Buna göre oyununu gerçekten kaliteli yapman ve çok para harcaman gerekli bunları bir gözden geçir ondan sonra otur düşün. Bir şeyi yapmadan önce uzun düşünkü kafana yatan ne olursa onu yap.

ben 100 cap seçtim ama 80'den başla cap atlatırsın ilerde :D 100 cap son yaparsın.

Geri