• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Profesyonel bir şekilde bilgisayar kullanımı(Bütün Seri :)) Crack Ve Şey yapımı ;)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
1-2 Videom daha var küfürlü kelimeler geçiyor ekranda onları eklemek istemedim kanalımdan hepsini izleyebilirsiniz

Facebook sayfamı beğenirseniz çok çok sevinirim arkadaşlar :)

-Virüs temizlemek

-Araba Sürmek.

Justin bieber eklenmiştir :) Küfürlü olduğu için profilden takip edebilirsiniz arkadaşlar :)
ttp://www.youtube.com/user/videostime

İnternetten alışveriş ;)

https://www.facebook.com/video/video.php?v=10151244897594061&saved

Profesyonelce tabiki ;))))))))))))

Videolar benimdir :)

Edit: Yenilerini ekledim :)

Son düzenleme:
Eheheh süper olmuş :) Eline sağlık,valla çok hoşuma gitti.

Ahaha yenileride süper, kardeşim uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim hakkını veriyorsun bu işi,eğer benimle itibara geçersin videoları belli bir kesime tanıtabilirim.

Justin bieber ile ilgili olana çok güldüm kanka ya :D Ahahahaa :D Benim sana önerdiğim fikri de yap :D

fikir geldikce yapıyorum bişeyler :D

ama face sayfasını her gören beğense iyi olcak :D

# İnternetten Alışveriş
Ahhahah süpersin yeminle ölüyorum :)

Site kurulum eklendi.

@ZACA eyv kardeşim teşekkür ederim :)

Geri