• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Programlama Hakkında Bir Soru Beyler :) ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Syndrome
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Syndrome

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2014
Puanı
12
Beyler Programlamaya Başlamak İstiyorum Daha Önce Ugraşmadım Bu Konuyla Onun İçin Sizlere Danışmak İstedim Nereden Başlamalıyım Hangi Programlama Diliyle Veya Dilleriyle Başlamalıyım Ben Microsoft Visual Studio İndirdim Şuan İçin Lkin Başlamadım Bana Neler Önerebilirsiniz Ögrenmek İçin Hevesliyim kendimi Bu Konuda Geliştirmek İstiyorum Önerebileceginiz Görsel Egitim Setleri Vs Siteler Veya Neler Söyleyebilirsiniz Şimdiden Teşekkürler :)

Beyler Programlamaya Başlamak İstiyorum Daha Önce Ugraşmadım Bu Konuyla Onun İçin Sizlere Danışmak İstedim Nereden Başlamalıyım Hangi Programlama Diliyle Veya Dilleriyle Başlamalıyım Ben Microsoft Visual Studio İndirdim Şuan İçin Lkin Başlamadım Bana Neler Önerebilirsiniz Ögrenmek İçin Hevesliyim kendimi Bu Konuda Geliştirmek İstiyorum Önerebileceginiz Görsel Egitim Setleri Vs Siteler Veya Neler Söyleyebilirsiniz Şimdiden Teşekkürler :)

C ile başla. Biraz zor olacak ama temeli budur. C# ile de görsel programlama yapabilirsin. Önerim kesinlikle ama kesinlikle C/C++ ama ben bu işi hobi olarak yapacağım, zevkine program yapacağım dersen C# veya Java. Aralarında java tercihimdir. Her platform'da çalışacaktır vm sayesinde. Birde her kelimenin baş harfi büyük harfle başlar diye bir kural göremedim ben tdk da. Tekrar bakıyorum 1sn...

Ben python tavsiye ederim yurt dışında çoğu kaliteli üniversite de python ile başladığını okumuştum bi makalede gerçekten çok zevkli bir dil isteğin çoğu şeyi yapabiliyorsun tabi birazda ilgi alanına bağlı.

Geri