• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Programsız Stealthex Scirpti Yapın(Resimli Anlatım)

fiyasko99

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
1
logo6m.gif

1. adım:Öncelikle çarımız townda olacak
2ziaukz.jpg

2ibkpw7.jpg

dc9c9i.jpg

118q55f.jpg

Not:Bütün stealthex scirptleri gibi pot vb. şeyler almamaktadır.

Bu script çok saçma oluyor. Yani aralıklarla algıladığından mesela dönüşleri algılamıyor ve hesap takılıyor. Üzerinde baya çalışmak lazım

Bunun olabilmesi için bir scirpt kaydolana kadar düz gitmemiz lazım

ecsro da sadece sibi bot calısır cok zahmetli bi bot ama baska bot yok naam ecsro 76 lwlK4tiLSp3rMTr hybrd

Ya Bu Bot Pot Almıyormu Yoksa Alması İçin Ayarlamakmı Gerekiyor ??

ya arkadaslar nasıl indire bilirim indirmeye yer yoq :(((:

SAYGILARIM İLE

İNDİRMAGNED.COM.TIMRE GİR HEDİYENİ ALL :d:d:d.d...............................................***********....................*******........*******...........*****........********.......********.......****......***....**.********..........*******........**********......********.....****.

Geri