• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Protein tozu için Alışveriş yapabileceğim uygun site

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rhydon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 May 2014
Puanı
7
S.a arkadaşlar protein tozu alıcam Optimum Gold Standard why protein tozu 2273 gramu 189 lira daha ucuzunu bulabilirmiyim ?

reklam yasakmı bilmiorum ama ben protein7 den alıyordum 1 sene önce 120-140 arası ve aminoasit alıyordum yanında aminomax 8000 bence aminoasittle almalısın kullanırkende sakın önerilen ölçüyü aşma
spor oldugu günler proteinden 2 ölcek proteinin yarısını önce yarısını sonra olmadıgı gunler sabah kalkar kalkmaz süt ile 2 ölcek akşam yatmadan öncede süt ile 2 ölcek
sütü yağsız kullan ve spor yapıcaksan su ile tüket proteini kana daha cabuk karışıyor sütün hazmı zor oludugu için biraz geç etkisi oluyo BUNLAR BENİM TAVSİYEM NASIL KULLANICAGINI SPOR HOCANA SOR ONCELİKLE

reklam yasakmı bilmiorum ama ben protein7 den alıyordum 1 sene önce 120-140 arası ve aminoasit alıyordum yanında aminomax 8000 bence aminoasittle almalısın kullanırkende sakın önerilen ölçüyü aşma
spor oldugu günler proteinden 2 ölcek proteinin yarısını önce yarısını sonra olmadıgı gunler sabah kalkar kalkmaz süt ile 2 ölcek akşam yatmadan öncede süt ile 2 ölcek
sütü yağsız kullan ve spor yapıcaksan su ile tüket proteini kana daha cabuk karışıyor sütün hazmı zor oludugu için biraz geç etkisi oluyo BUNLAR BENİM TAVSİYEM NASIL KULLANICAGINI SPOR HOCANA SOR ONCELİKLE
Aminoasit iyidir fakat bir mecbur degildir. Protein Creatine, Multivitamin, Omega3, ( PWO) bunlar önemlidir. Sutun hazmi zor degil bu kisiden kisiye farklidir, cogu kisi sutlen icer cunku sutun icindeki kalorilere ve proteine ihtiyac duyarlar özellikle bulk döneminde. Spor oldugu gunlerde olmadigi gunlerde protein tozu kullanmalidir fakat mecbur degildir , iyi bir dietiniz varsa ve zayifsaniz ihtiyac duymazsiniz cunku yemekteki protein herzaman en iyisidir. Protein tozunu gunde 2 3 kere alabilirsin 25g protein tabi bu kilona göre degisir mesela 70kg isen 140g protein yemen lazim ona görede protein tozu icmen lazimdir. 1 Shake = ( 25g-28g) protein eder ve bunu 3 kere alirsan 75g protein eder. Geri kalaninida yemek yiyerek alabilirsin zayif olanlar protein tozuna ihtiyaclari yoktur tabi yemek zorlugu cekmiyorlarsa.

Soruna gelince istedigin protein tozunu alabilirsin. Optimum nutrition proteini iyidir fakat pahalidir, neden iyidir? tadi cogu proteinlerden daha iyi oldugu icin. Herzaman Label'e bakman lazim 1 servingde nakadar protein calories carbs icerdigini ona göre kendi protein takviyeni secebilirsin. Ve ayrica bulk dönemindeysen bol calories ve carbs icerirse protein tozun daha iyi olur fakat cut dönemindeysen Platinium pre gibi protein tozuna ihtiyacin var az kalori ve carbs icerir.

Son düzenleme:
Edit : Site ismi vermiyoruz. CodeXpeRT
çok pahalı ordan alma bana göre

Moderatörün son düzenlenenleri:
suplementten aldım çoktan bile kollarım 32cm hacim kazandırmak ıstıyorum başka önerileri olan varmı bu ay sadece protein önümüzdeki ay protein+amino + yanında ne alabiliriz hacim için ? Sağolun yorumlarınız ıcın

Önemli olan o 32cm kollarin kas olmasi. Cogu kas yapanlar diyor ben 80 kgyim ama bilmiyorlarki onun 10 kgsi yag

Ben yurtdışından alış veriş yapıyorum ama anlamadım nedense link koyamadım mesaj olarak yolladım bakarsın

Geri