• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

proxy ile private serverlara giriş

SagoKafKefMF

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
9
private server daki ip limitini bu adresten alacağınız proxy ve program ile çok rahat çözebilirsiniz !!!

bu adrese girdikten sonra karşımızdaki VPN bölümübü seçiyoruz

daha sonra karışımıza gelen ekrandan Free VPN test yazan yerin altındaki Get trial diyoruz

sonra karışımıza gelen yerden msn adresimizi yazıp gönderiyoruz ben yaptığım için o bölüm gelmiyor o yüzden koymadım

msn ye gelen kodu kopyalıyoruz ve tekrar aynı sayfaya dönüyoruz orada bu sefer yanın da bulunan Get the VPN access e geliyoruz ve kodu yazıp connect! e tıklıyoruz

daha sonra karışımıza açılan menüden işletim sistemimizi örneğin windows seçiyoruz ilerliyoruz daha sonra 2. seçeneği seçiyoruz online game yazıyor. daha sonra ise download dediği butona ve birde orda install diye bi buton daha var onlara tıklayıp indiriyoruz

gerekli ayarların videolu anlatımları WİN7

gerekli ayarların videolu anlatımları XP

ayarlamaları yapınca mbot a mesela proxy falan yazmayacaksınız yazarsanız girmez otomatik man sanki normal çar açar gibi açın ve başlatın bu kadar basit hiç bir oyun bot yada tarayıcıya proxy yazmak zorunda değilsiniz !!!

bu da kanıtı arkadaşlar horizonsro da girdim bugün bi çar daha açık ama onu daha yeni açtım botla kasıyordum

Son düzenleme:
Geri