• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ps İşlerinden anlayan babancanlar

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
Bana youtube kanalı için kapak profil resmi lazım.
İçerik oyun olacak boş vakitlerde oynadığım oyunlardan video alıyorum bunları bir araya toparlamak derlemek gibi bir niyetim var.
Tabi herşeyin başı görselliktir. Görselsiz iş yapraksız ağaç misali zevkli hayal gücü geniş ah işte bu derirtecek bir kaç çalışma lazım.
Dedğim gibi oyun videoları içerikli olacak amacım para kazanmak değil para kazanılırsada kanala yatrım olark döner.
Neyse uzatmayalı boyutları vereyim.

Kapak
2560 x 1440Maks. dosya boyutu: 2 MB

Profil Resmi

Bir JPG, canlandırma içermeyen GIF, BMP veya PNG dosyası seçin. Kare olmayan resimler kırpılacaktır. En iyi sonuçları elde etmek için 800x800 piksel boyutunda bir resim yükleyin. Ünlüler, çıplaklık, çizim veya telif hakkı olan görüntüler içeren resimler yüklemeyin. Maksimum dosya boyutu 1 MB'tır.

Biliyorum ki zevkiniz ve hayal gücünüz cok geniş şimdiden kolay gelsin ve teşşekkür ederim.

Bir kaç soru soriyim bari yapıcaklara yardımcı olmak için. Çok anlamam youtube işlerinden zaten. İlk olarak bu kapak nereye konucak !? Direk görülebilicek mi, yoksa önünde video falan olucakta kenarlardan mı biraz görünücek yani arkaplanda mı kalıcak !? Ona göre resimleri biraz kenara yerleştirirler !? Birde en çok hangi oyunları oynuyorsun !? Ona göre düzenlenir resimler !?

Zevkim hayal gücüm geniş değil ama yaptım bir şey. Yeni indirdim ps ve hakanın senelik imza isteğinden önce senin konuya baktım, neden bu adama böyle davranıyorum ben ya... Neyse konuya dönelim, yazıyı beğenmedim, değişmesini istediğin biryer olursa değiştirmeye çalışırım. Verdiğin max. boyutta yaptım bu arada, her ne kadar bu kadar büyük şeyi nereye koyucağını anlamasamda o.0 Bir tane daha yaparım olmadı dersen, ama limitim bu yani daha iyisini bekleme ^^
1ffg43.png

Son düzenleme:
Abi sanırım bir tane kapak bir tane ufak köşedeki avatar gibi olan yer için istiyorsun doğrumu ? :D

Zevkim hayal gücüm geniş değil ama yaptım bir şey. Yeni indirdim ps ve hakanın senelik imza isteğinden önce senin konuya baktım, neden bu adama böyle davranıyorum ben ya... Neyse konuya dönelim, yazıyı beğenmedim, değişmesini istediğin biryer olursa değiştirmeye çalışırım. Verdiğin max. boyutta yaptım bu arada, her ne kadar bu kadar büyük şeyi nereye koyucağını anlamasamda o.0 Bir tane daha yaparım olmadı dersen, ama limitim bu yani daha iyisini bekleme ^^
1ffg43.png

Teşekkür ederim
Kanalın adını sonsuzakadaroyun koyduk kısaca SKO olacak terki diyar yerine SKO yazarsan daha makbul gecer.

Birde şu var
Yüklediğiniz fotoğraf çok küçük! En az 2120 piksel genişliğinde ve 1192 piksel yüksekliğinde olmalı.

Başlığı PİS işlerden anlayan babacanlar diye okudum :D

Teşekkür ederim
Kanalın adını sonsuzakadaroyun koyduk kısaca SKO olacak terki diyar yerine SKO yazarsan daha makbul gecer.

Birde şu var
Yüklediğiniz fotoğraf çok küçük! En az 2120 piksel genişliğinde ve 1192 piksel yüksekliğinde olmalı.

Zevk işine not düşersek eğer maxigame tarihinde gördüğüm en iyi psmasterler Sen ve Play&Win ikinizin üstüne tanımam.

Boyutu 5MB olmuş, upload için tinypic yüklediğimde kendi otomatik orantılı küçültüyor heralde, yoksa yazan max. boyutta yapmıştım... 1600-900 çekiyor direk...
erhb3s.jpg
Abidin candır ya ^^

----------

Yok boyutu 1.3mb çeksem bile olmuyor, ebatları 1600-900 otomatik küçültüyor. Mail gibi bir şey verirsen özel olarak direk resmi atmayı deniyim, böyle olmuyor.