• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PS İsteği

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
PS Masterler Maxigamenin youtube sayfası için kapak fotoğrafı lazım

Önerilen kanal resmi boyutu: 2560 x 1440
Maks. dosya boyutu: 2 MB

Bu özelliklerde olacak içeriği size bırakıyorum lütfen güzel bir şeyler olsun :)

Yo ben sana hakkın yok demedimki sen bana biliyorum vs demiştinde o yüzden.

Evet biliyorum bilgisayarıma yeni format attım demiştim iyi okusan diyorum hem biliyorum dedim halada derin onda bir progrem yok fakat bana göre PS Masterler daha iyi yapıyor kişisel bir şey olsa istemem bile fakat Maxigamenin sayfası :eat:

Son 3 saattir youtube için kapak ile uğraşıyorum itici denecek kadar zor (kapağı profil resmi ile sekronize yapmak )

koco youtube saçmalamış bir resim bukadar saçma kırpılırmı içimden çok sövüyorum :thr:

Son 3 saattir youtube için kapak ile uğraşıyorum itici denecek kadar zor (kapağı profil resmi ile sekronize yapmak )

koco youtube saçmalamış bir resim bukadar saçma kırpılırmı içimden çok sövüyorum :thr:

Olur mu ya biraz mantık yardımı ile aslında youtube kapak resimlerinin ne kadar basit hazırlandığını anlayabilirsin :) Bana göre Facebook Kapak Resmi Yapmaktan Daha Kolay :D

Geri