• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ps vita hakkında

Belki1Gün

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Eyl 2010
Puanı
7
Merhaba arkadaşlar ben ps vita almayı düşünüyorumda birkaç sorum olacaktı. Öncelikla bir ps 3 oyununu örn.god of war 3 ps vitada çalışırmı ve ps vitada görüntüyü tv ye aktarma şansımz varmı. Şimdiden hepinize teşekkürler ve iyi akşamlar.

LG-E612 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son düzenleme:
Öncelikle ilk soruna cevap vereyim hayır Ps3 oyununu tabikide çalıştırmaz kendine özel oyunları var onları çalıştırır Ps Vita için Gow çıktıysa bilemicem, ikinci sorunun cevabı ise evet görüntüyü Tv ye aktarabilirsin kablo yardımı ile.

Son düzenleme:
Yannız internette bir video izlemiştim adam.godnof.war.3 ü ps vitada oynuyor. Ayrıca sonynin sitesinde ps vita hakkında şöle bir açıklama var " ps3 te oyununuzu durdurup ps vitada devam edin". Gerçekten kararsız kaldım ps3 alsam evdeki Tv eski nasıl baylıcam ps vita iyi ama onunda oyunları biraz kötü. İnternette bu videoyu ve yazıyı okuyunca biraz umutlandım

Yannız internette bir video izlemiştim adam.godnof.war.3 ü ps vitada oynuyor. Ayrıca sonynin sitesinde ps vita hakkında şöle bir açıklama var " ps3 te oyununuzu durdurup ps vitada devam edin". Gerçekten kararsız kaldım ps3 alsam evdeki Tv eski nasıl baylıcam ps vita iyi ama onunda oyunları biraz kötü. İnternette bu videoyu ve yazıyı okuyunca biraz umutlandım

ps3'ün varsa geçerlidir o ps3'teki oyunları vitada oynamak

Peki çok sağolum son bir sorum daha olacaktı acaba ps vita için god of war varmıdır .

Geri