• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ps3 salonu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
Ps3 salonu açmayı düşünüyorum kaç çeşit ps3 var netten bakıyorum 12gb 120 gb 320 gb diyo gidiyo oyunlar cdsiz oynanmıyormuş zaten bu gbler benim ne işime yaricak ayrıca hangi oyunlar gider pesten başka (blur almayıda düşünüyorum) başka bilmediğim ne gibi şeyler var neler yapmalıyım önerileriniz benim için çok önemli yardımcı olursanız sevinirim.
Alacaklarım listesinde
12 adet ps 3
12 adet koltuk
12 adet plazma samsung
1 adet büyük klima
12 adet pes cdsi vs vs var ama benim öğrenmem gereken en önemli şey 12 - 120 - 320 gblerin ne işe yaradığı ve ne önerebileceğinizdir.

Toplu halde satan çok oluyor atıyorum adam ps salonu açıyor sonra işlemiyor yarı fiyatına satabiliyor onlara bak derim.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-acil-playstation-3-cafe-malzemeleri-166467669/detay

ps3 leri kırdırıyorsun ve kırık oyunları orjınal tek cd ile oynatıyorsun . Burada asıl mesele ps3 kırabilen versiyon mu değil mi ? Alırken buna dikkat et.
Gb lar bu işe yarayacak işte kırıp ps3 teki yüklü oyunları oynatmaya tek cd ile.
bu arada ps3 ler ilk cıktıgında salon açtım. sakaryada ilk ve tektim ama yinede para bırakmıyordu tavsiyem uzak dur.
muhit cark caddesi üstüne cadde yok. 15 projeksiyon tv 15 ps3 15 3lü silokon özel koltuk ( Özel yaptırdım ) karşılıklı olmak üzere 2 dev klima . Bunlara rağmen iş yapmadı ki ön cepesinde tam 20 pc vardı. Üst katta plazmaya bağlı özel 2 oda ps3 sistemi kurulu vip bölüm diyelim . Bu şartlara rağmen olmadı.
Silkroad online ile tanışmamda mekana gelen veletler sayesinde oldu.Dükkanın tek kazancı budur :D

ps3 leri kırdırıyorsun ve kırık oyunları orjınal tek cd ile oynatıyorsun . Burada asıl mesele ps3 kırabilen versiyon mu değil mi ? Alırken buna dikkat et.
Gb lar bu işe yarayacak işte kırıp ps3 teki yüklü oyunları oynatmaya tek cd ile.
bu arada ps3 ler ilk cıktıgında salon açtım. sakaryada ilk ve tektim ama yinede para bırakmıyordu tavsiyem uzak dur.
muhit cark caddesi üstüne cadde yok. 15 projeksiyon tv 15 ps3 15 3lü silokon özel koltuk ( Özel yaptırdım ) karşılıklı olmak üzere 2 dev klima . Bunlara rağmen iş yapmadı ki ön cepesinde tam 20 pc vardı. Üst katta plazmaya bağlı özel 2 oda ps3 sistemi kurulu vip bölüm diyelim . Bu şartlara rağmen olmadı.
Silkroad online ile tanışmamda mekana gelen veletler sayesinde oldu.Dükkanın tek kazancı budur :D

abi çok ters yere açmışsın :D çark caddesinde ya giyim yada yiyecek başkası iş görmez :D

Geri