• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PS'den Anlayangiller :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Youtube zorla yeni tasarıma geçirdi beni tam partner tasarımına alışmışken :D Şimdi bana 2560x1440 boyutlarında ve 2MB'yi geçmeyecek bir arka plan ayarlayabilirseniz çok makbule geçer :D Arka plan şu logoya uygun olursa iyi olur

Bu da logonun psd'si bunu da kullanabilirsiniz.
Logo

Bir de arka planda "Emre ile Oyun Yorumlama" yazarsa iyi olur :D

Tmmda bu tasarımın neresine o resmi koycaz :( anlamadım
Arkada Emre Gümüş yazan yere koyulacak öyle küçük durduğuna bakma oraya büyük resim koyuyorsun sadece bir parçasını alıyor ve kesinlikle söylediğim boyutta olmasını istiyor başka türlü yüklemiyor.

İyi olmuş da boyut tutmuyor :D Bir de arka planda boşluklar var yanda.

Geri